Gala MMA VIP 2 za nami! MMA VIP 2 – kto wygrał? MMA VIP 2 wyniki – jak wyglądają wyniki walk? MMA VIP 2 zwycięzcy – kto skradł show podczas drugiej edycji gali? MMA VIP 2 podsumowanie – czy organizatorzy mogą być zadowoleni z tego, jak przebiegło wydarzenie?

MMA VIP 2 kto wygrał?

O tym, kto wygrał MMA VIP 2 walki, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 18 czerwca. Właśnie na ten dzień zaplanowana byłat bowiem druga edycja gali, której główną twarzą jest nie kto inny, jak król polskiego freakfightu, czyli sam Marcin „El Testosteron” Najman. Po tym, jak zawodnik z Częstochowy (podobno) zakończył karierę, zajął się organizowaniem gal z pojedynkami celebrytów. Wygląda na to, że pierwsza edycja zakończyła się sukcesem, skoro Najman i partnerzy zorganizowali również kolejne wydarzenie spod tego szyldu.

MMA VIP 2 wyniki

MMA VIP 2 wyniki poznaliśmy więc po kolejnych pojedynkach podczas drugiej edycji gali. Organizatorów, oprócz poziomu czysto sportowego i wyników walk, z pewnością będzie interesował również inny aspekt – sprzedażowy. Gala MMA VIP 2 transmitowana była bowiem w systemie PPV. MMA VIP 2 wyniki, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych subskrypcji, będzie więc dla włodarzy niezwykle istotnym aspektem. Najman w jednym z wywiadów przyznał, że jeśli druga gala sprzeda się na podobnym poziomie, co pierwsza, projekt będzie „spięty” pod względem finansowym.

Sprawdź także typy na MMA VIP 2.

MMA VIP 2 wyniki były więc ciekawe zarówno biorąc pod uwagę przebieg pojedynków, jak i sprzedaż PPV. Odpowiedź na to, jak sprzedała się druga gala, niejako poznamy wtedy, gdy okaże się, czy dojdzie do gali z numerem trzy. Nie ulega bowiem wątpliwości, że ani Najman, ani jego wspólnicy nie zamierzają dokładać do interesu, więc na kolejnych galach muszą wychodzić na plus, żeby tworzyć je również w przyszłości.

MMA VIP 2 zwycięzcy

MMA VIP 2 zwycięzcy, czyli zawodnicy, którzy wygrali swoje pojedynki i... organizatorzy, jeśli druga edycja gali okazała się sukcesem. O tym, kim będą MMA VIP 2 zwycięzcy, przekonaliśmy się w piątek. Wówczas bowiem okazało się, kto wygrał walki i skradł show. W tego typu wydarzeniach sporą rolę odgrywa również to, czy zawodnik jest „jakiś”. Często bowiem niekoniecznie większy sukces osiąga triumfator danej walki, a zawodnik, który zasłynął z czegoś okołosportowego. Dość powiedzieć, że Najman przez większość kariery głównie przegrywał, a mimo to jego kolejne walki biły rekordy popularności.

 

 

MMA VIP 2 wyniki walk

MMA VIP 2 wyniki walk poznaliśmy więc w piątkowy wieczór. Zanim jednak odbyła się gala, warto było przeanalizować kursy, jakie na to wydarzenie zaproponował bukmacher Fortuna. Firma przygotowała kursy na wszystkie pojedynki, ale do gry dostępne były tylko zakłady na zwycięzcę danego starcia.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Największym faworytem gali był Kacper Miklasz, na którego triumf wystawiono kurs 1.10. Jego rywal w ostatniej chwili się zmienił i ostatecznie został nim Litwin Tomas Vaicickas, legitymujący się rekordem 1-10. Nic więc dziwnego, że Miklasz, który co prawda w MMA nie radzi sobie najlepiej, był sporym faworytem tego starcia. I wygrał szybko, bo w pierwszej rundzie.

Równie łatwo ze swoim rywalem miał poradzić sobie "Brat Pudziana", czyli Krystian Pudzianowski. Jego triumf z Tomaszem Chicem wyceniono na kurs 1.15. Jak się okazało, Pudzianowski triumfował.

Przelicznik 1.20 wystawiono na wygraną "Rolnika" z Adrianem Ciosem i tutaj bukmacherzy niejako się pomylili, gdyż Cios wygrał. Z kolei 1.30 wynosił kurs na triumf "Antykonfidenta" z "Żuromem". W tym przypadku - słusznie wystawiony.

W ostatniej chwili zmienił się również przeciwnik Szymona „Taxi Złotówy” Września. Szymon „Król Syntholu” Komandos został zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze, a walkę uratował nie kto inny, jak Dariusz „Lew” Kaźmierczuk, który podczas gali FAME MMA 7 przegrał z Najmanem. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem był „Taxi Złotówa” - kurs 1.22. Choć groźny lew wszedł do klatki naładowany energią, szybko przegrał przez poddanie.

Wyniki walk MMA VIP 2:

Rafał "Antykonfident" Podejma pokonał Andrzeja "Żuroma" Żuromskiego przez poddanie, runda 2
Krystian "Pudzian" Pudzianowski pokonał Tomasza "Prince'a" Chica przez TKO, runda 1
Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień pokonał Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka przez poddanie, runda 1
Adrian Cios pokonał Mateusza "Rolnika" Kisiela przez poddanie, runda 1
Kamil Wieczorek pokonał Daniela Kaczmarka przez jednogłośną decyzję sędziów
Ryszard "Szczena" Dąbrowski pokonał Alana "Psychotropa" Gruchałę przez TKO (kontuzja), runda 1
Dominik "Guma" Tyman pokonał Krystiana "Kiki" Stefanowa przez poddanie, runda 1
Oliwier "Detailer" Gajewski pokonał Sebastiana Troninę przez poddanie, runda 1
Kacper Miklasz pokonał Tomasa Vaicickasa przez TKO, runda 1

MMA VIP 2 podsumowanie

Na MMA VIP 2 podsumowanie przyszedł czas po gali. Wówczas przekonaliśmy się zarówno, jak przebiegła gala jeśli chodzi o poziom sportowy, jak i biorąc pod uwagę oprawę wizualną czy różnego rodzaju inne aspekty. Trzeba przyznać, że drugie wydarzenie spod tego szyldu mogło się podobać. Gala przebiegła sprawnie, a pojedynki w większości przypadków dostarczyły sporo emocji. Poziom sportowy oczywiście w wielu przypadkach pozostawiał sporo do życzenia, ale chyba każdy, kto oglądał tego typu galę, zdawał sobie sprawę z tego, że to nie sport jest tutaj najważniejszy.