W zeszły weekend poznaliśmy wyniki Clout MMA 4. Przy okazji zakończenia gali, wiele osób wypowiedziało się na temat kontrowersyjnej walki Najmana z Jackiem Murańskim. Jednym z nich jest Adam Bartosiński - aktualny mistrz KSW w kategorii półśredniej.

Bartosiński o walce Marcin Najman vs Jacek Murański

Adrian Bartosiński jest jednym z najlepszych zawodników federacji KSW. Aktualnie posiada on na koncie 15 walk, a każda z nich zakończyła się jego wygraną.

Na gali Clout MMA 4 mieliśmy okazję zobaczyć, jak Jacek Murański w kontrowersyjny sposób wygrał z Najmanem - właśnie po tej walce zaczęła się fala krytykujących komentarzy. Bartosiński w ostatnim wywiadzie także postanowił skomentować ten pojedynek.

Powiedzmy sobie szczerze, że gdyby on chciał, to on by to wygrał. [...] Ale co jak co, o Jacy co można powiedzieć, to Jaca jest kurde twardy.

Adrian śmiał się z symulującego Marcina, dziwiąc się, że wciąż dostaje walki. W wywiadzie mogliśmy również usłyszeć, że za sobotni pojedynek Najman prawdopodobnie zarobił kilkukrotnie więcej niż Bartosiński za swoje występy. Jest to oczywiście dość mocny komentarz pokazujący realia rynku sportów walk.

Bartosiński zdradził także, że zdarzyło mu się obstawić kilka walk z ostatniej gali Clout. Adrian wypowiedział się dość pozytywnie na temat mniej profesjonalnych federacji. Większość zawodników KSW zazwyczaj wyśmiewa freak fighty, mówiąc, że nie można ich nazwać prawdziwymi sportami walki.