Tuż przed rozpoczęciem Co-Main Eventu na KSW 86 doszło do ogłoszenia tego rodzaju pojedynku na kolejnej gali organizacji. Mają się w nim zmierzyć Leo Brichta i Roman Szymański! W przedostatniej walce tego wieczoru zawalczyli doświadczony Michał Michalski oraz niepokonany do tej pory Dominik Humburger. Czy udało mu się utrzymać ten rekord, czy też wręcz przeciwnie?

Dominik Humburger przegrywa z Michałem Michalskim na KSW 86

Już przy wejściu obu panów do klatki widownia wręcz wrzała od okrzyków. Michalski starał się od pierwszych chwil skracać dystans, który przeciwnik chciał utrzymywać. Wystarczy kilka chwil, by Michał zdecydował się na skuteczne obalenie. W rezultacie tej sytuacji pojawia się on za plecami swojego przeciwnika. Widać, że to właśnie on odpowiadał za kontrolowanie starcia. Finalnie Humburgerowi udało się wrócić do stójki.

Pojawiła się również próba obalenia z jego strony, jednak nie udało mu się utrzymać rywala w parterze. Podczas drugiego etapu starcia Michalski postawił na silne ciosy i sprowadzenie do parteru. Tym razem jednak jego przeciwnikowi udało się łatwo powrócić do stójki. Doszło do kolejnego obalenia oraz wielu ciosów, lecz finał rundy pokazywał zmęczenie obojga. Panowie rozpoczęli pierwszą trzecią rundę na tej gali i to Michalski utrzymywał kontrolę nad Humburgerem za sprawą obalenia.

https://twitter.com/i/status/1703144307106983969

Po chwili jednak mężczyźnie udało się wstać. Po rundzie, która opierała się głównie o parter, doszło do oczekiwania na decyzję sędziów. Warto nadmienić, że była to pierwsza walka tego wieczoru na pełnym dystansie. Finalnie, po przewalczeniu trzech pełnych rund zwycięzcą Co-Main Eventu KSW 86 został Michał Michalski, triumfując nad Dominkiem Humburgerem.

Sprawdźcie KSW 86 wyniki na żywo, żeby być na bieżąco!