Michał "Wampir" Pasternak i Piotr "Szeli" Szeliga zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 18. Kiedy walka Pasternak vs Szeliga? O której godzinie walka Pasternak vs Szeliga?

Pasternak vs Szeliga FAME MMA 18 - data

Walka Pasternak vs Szeliga, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Pasternak vs Szeliga

Organizacja FAME MMA ustaliła kolejność walk przed pierwszą konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się pół godziny później. Pasternak i Szeliga z racji, że w karcie walk FAME MMA 18 są zestawieni na czwartym miejscu, powinni wejść do klatki między 21:15 a 21:30. 

Pasternak vs Szeliga

Michał Pasternak postanowił kontynuować swoją karierę MMA we freakach. W zawodowym MMA ma bilans 16-9, a w walkach na gołe pięści 5-0! Jego umiejętności można było zobaczyć w takich organizacjach jak: PLMMA, ONE FC, Babilon, czy Oktagon.

Szeliga natomiast już trzeci raz z rzędu dostaje prawdziwego sportowca z krwi i kości. Jak widać, włodarze bardzo go lubią. W ostatniej walce pokonał Marcina Wrzoska, który podczas pojedynku niefortunnie się przewrócił i doznał złamania ręki.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.