Michał "Bagieta" Gorzelańczyk zwyciężył z Jakubem "Jaszczurowym" Matuszykiem na gali Bita Śmietanka 2. Bagieta wielokrotnie trafił swojego oponenta w głowę, jednakże Jaszczurowy zdołał ustać na nogach. Finalnie Bagieta wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Grad ciosów Bagiety - Jaszczurowy wytrzymał przez trzy rundy

W ringu Bagiety znalazł się zarówno Wojtek Gola, jak i Robur z WK, którzy w przerwach między rundami pomagali swojemu ulubieńcowi. Pierwsza runda była wspólnym sprawdzaniem się zawodników. Jaszczurowy w zdecydowanej większości tej rundy cofał się przed natarciami Bagiety. Ostatnie sekundy to systematyczne low kicki Bagiety, który starał się wybadać przeciwnika.

Druga runda zaczęła się zdecydowanie bardziej ofensywnie. Bagieta kilkukrotnie trafił prostym i sieropowym ciosem w głowę Jaszczura. Ostatnie dwie minuty to wspólne wyczuwanie sił przeciwnika. Bagieta systematycznie napierał i trafiał ciosami w głowę Jaszczura.

Ostatnie 30 sekund walki to przyparcie Jaszczorowego przez bagietę do oktagonu i wymiana ciosów. Na końcu walki obaj zawodnicy stali na nogach i wymienili się uwagami odnośnie wspólnego pojedynku. Bagieta wygrał walkę przez jednogłośną decyzję sędziów.