Maxikombi co to? – Poradnik

1

Maxikombi co to za zakład?

WERSJA VIDEO

Subskrybuj kanał bukmacherski Youtube – klik

Podczas tego niespełna 10-minutowego filmu staramy się wytłumaczyć początkującym graczom na czym polegają zakłady systemowe.

Maxikombi co to? – Wiadomości ogólne:

  1. Kupony systemowe to różne kombinacje zakładów SOLO lub akumulowanych (AKO) na jednym kuponie.
  2. Kupony MAXIKOMBI pozwalają na wypłatę wygranej nawet jeżeli nie wszystkie spotkania na kuponie wytypowaliśmy prawidłowo. W przypadku systemu opartego na 12 grupach możemy popełnić od jednego aż do jedenastu błędów!
  3. W systemach mamy do dyspozycji 13 grup (A-M) oraz grupę pewniaków (P). Należy pamiętać, że jeżeli na naszym kuponie mamy grupę pewniaków (P) to kupon jest wygrywający tylko i wyłącznie wtedy gdy wszystkie spotkania z grupy pewniaków wytypowaliśmy prawidłowo.Natomiast, w zależności od wybranego systemu, możemy mieć kilka grup wytypowanych błędnie, a i tak wygrywamy.

Wiesz już jak grać Maxikombi? Wypróbuj na Typach Dnia Sprawdź również jak obracać bonusy u bukmacherów

Maxikombi co to | System z jednym błędem
Rating: 4.8/5. From 5 votes.
Please wait...

1
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Tomek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Próbuję właśnie zakładów MAXIKOMBI w Fortunie. Co ciekawe, pierwszy kupon puściłem za 20 zł, a wygrałem 22,78 zł. Zysk raczej malutki, ale nie utopiłem kasy, więc jest jakiś plus. Jeśli dobrze zrozumiałem z poradnika: gramy zakłady ze stawką wyższą od 1.8. Ja na razie robię tak: wybieram 10 meczów ze stawką w okolicach powiedzmy 2.0. Dzielę na grupy. Do każdej z grup dobieram zakłady na liczbę goli większą niż 2.5. Rozpisuję kupon: 1/10 oraz 3/10 (przy czym stawka przy tym 3/10 to np. 0,05). Tych pewniaków dodatkowych trochę się boję dodawać, bo nawet jak coś wejdzie, a pewniak pierdyknie to lipa. Kurczę, ale nie wiem, czy ma to jakiś sens takie obstawianie, które opisałem wyżej. Możecie napisać jak to optymalnie powinno wyglądać np. dla całkowitej stawki powiedzmy 11 zł, 20 zł, 50 zł? Pomijam już wybór spotkań do grup, ale sam system w grupach tzn. mecz + liczba goli oraz jak najlepiej rozpisywać kombinacje przy takich stawkach jak powyżej.