Mateusz Borek, wybitny polski dziennikarz sportowy i nie tylko, dołączył do grona ambasadorów Superbet 1 września 2023 roku. Jego rola obejmuje udział w promocji firmy oraz współpracę z innymi ambasadorami, takimi jak Jerzy Dudek, Sławomir Peszko czy Tomasz Smokowski.

Borek, znany z komentowania prestiżowych wydarzeń sportowych, przynosi do Superbet bogate doświadczenie, włączając komentowanie sześciu finałów Ligi Mistrzów. Jako ambasador będzie również wspierał firmy w innowacyjnych kampaniach promocyjnych. Prezes Superbet - Łukasz Seweryniak, wyraża pewność, że wspólnie z Mateuszem zrealizują niesamowite projekty, o których usłyszy cała Polska.

Transfer Borka to tylko część strategii zakładów bukmacherskich Superbet, która rozwija się dynamicznie na polskim rynku. Firma jest już trzecią siłą w branży bukmacherskiej, z około 18% udziału rynkowego. Przy współpracy z Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze, GKS Tychy i Stomilem Olsztyn, Superbet kreuje innowacyjne podejście do sponsoringu sportowego.

Co wyróżnia Superbet na tle innych firm bukmacherskich?

Grupa Superbet, co warto zaznaczyć zdobyła wyróżnienie jako najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i wiele innych wyróżnień, które bez dwóch zdań pokazują, jak dobrze zachęcają coraz więcej nowych graczy, do zakładania kont na ich platformie.

Największym plusem aplikacji, którym mogą się wyróżnić na tle konkurencji to zakłady z “super przewagą”. Zastanawiasz się pewnie, co to tak właściwie jest?

Śpieszymy z wytłumaczeniem, zakład z super przewagą gracze wygrywają, gdy obstawiana przez nich drużyna zdobędzie określoną przewagę w spotkaniu, nawet jeśli ostateczny wynik meczu będzie sprzeczny z typem na kuponie. Uwierzcie, działa!