Walentynki przyniosły w tym roku wyjątkowo niespodziewaną zapowiedź walki we Freak fightowym uniwersum. Na oficjalnym kanale federacji Clout MMA ogłoszono, że na zbliżającej się gali Clout MMA 4 Marianna Schreiber zmierzy się z Panią Gosią, czyli mamą Daniela Magicala!

Margaret kontra Marianna - pierwsza konfrontacja słowna już w poniedziałek?

Freak fightowa społeczność z dużym zaskoczeniem przyjęła wiadomość o pojedynku pomiędzy Marianną Schreiber a Panią Gosią. W komentarzach od razu pojawiły się screeny tweetów Marianny, która jeszcze w październiku pisała do prezydenta Płocka, aby władze miasta nie dopuściły do walki pomiędzy Nikolą a jej niedoszłą teściową.

Co ciekawe, sama Schreiber od kilku godzin zaprzecza oficjalnemu ogłoszeniu federacji Clout MMA, choć na ich X-owym kanale pojawił się fragment wywiadu Marianny z redaktorem Łukaszem z AntyFaktów. Schreiber twierdzi, że wywiad… to fake zrobiony przy użyciu sztucznej inteligencji! Konferencja przed galą Clout MMA 4 ma odbyć się 16 lutego, co z pewnością rzuci lepsze światło na to, dlaczego Schreiber zaprzecza walce z mamą Daniela Magicala.