Kiedy katowicka widownia Clout MMA 5 poznała zwycięzcę turnieju TAXI GRAND PRIX, przyszedł czas na starcie kontrowersyjnych postaci. W klatce federacji zmierzyli się Natan Marcoń oraz Łukasz "Cameraboy" Pawłowski.

Natan Marcoń pokonany przez Cameraboya na Clout MMA 5 wyzywa jego narzeczoną!

Choć kursy były wyrównane, to jeden Marcoń był ich nieznacznym faworytem. Panowie rozpoczęli swoją walkę badawczo, jednak po paru chwilach mogliśmy zobaczyć niezmiernie szybką falę ciosów ze strony Cameraboya. Kiedy Pawłowski zauważył, że Marcoń wcale nie jest taki silny, to z łatwością doprowadził do trzech liczeń swojego przeciwnika.

Pomimo rozbitej i zakrwawionej twarzy Marcoń był niezwykle zdeterminowany, żeby starcie nie skończyło się w pierwszej odsłonie. W drugim segmencie tego pojedynku to Natan pokazał się znakomicie. Cameraboy był wyraźnie wycieńczony, co sprawiło, że ta runda była na korzyść jego rywala. To trzeci etap miał być decydujący.

W ostatnim segmencie to Pawłowski wydawał się aktywniejszy z racji niezmiernie silnych ciosów. Finalnie po trzech pełnych rundach Cameraboy jednogłośnie zwycięża z Natanem Marconiem. Marcoń postanowił ordynarnie odnieść się do Cameraboya i jego narzeczonej:

Je*ać Alfonsa i jego pracownicę. J*bać e-prostytucję i jebać dziwki. (...) Trenowałem tydzień. (...) Je*bać Nikitę"