Podczas ostatniej gali High League mogliśmy oglądać starcie Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem, z którego ten drugi wyszedł zwycięsko. Wiele osób zastanawia się, czy znów będzie można oglądać EL Testosterona w starciach podczas najbliższych freak fightowych wydarzeń. Sam zawodnik dał swoim fanom zielone światło na oczekiwanie jego występu w oktagonie.

Marcin Najman powróci do oktagonu

Jak wiadomo, Marcin Najman to jeden z zawodników, którego widzowie chętnie oglądają podczas walk fani wydarzeń freak fightowych. Wiele osób z wielką chęcią ogląda jego udział zarówno w samych starciach, jak i na konferencjach z nimi związanych. Nic dziwnego, że wzmianka o jego niedalekim powrocie do oktagonu wzbudziła tyle pozytywnych emocji wśród jego fanów.

Niedawno, na swoim twitterowym profilu mężczyzna opublikował nagranie, na którym widać, jak trenuje i wypowiada się na temat swojego powrotu do oktagonu. Co ciekawe, zwrócił się on zarówno do swoich polskich fanów, jak i tych zagranicznych,  dlatego w pewnym momencie z jego ust padło kilka zdań w języku angielskim.

Z nagrania dowiadujemy się, że rozpoczyna on nowy obóz przed kolejną walką. Jak sam przyznaje, zauważył na swoim Instagramie, że obserwuje go bardzo wiele osób spoza naszego kraju i z tego względu pragnął, by i oni zrozumieli, co ma do powiedzenia. Najman bez wątpienia powróci do walk, a my możemy jedynie zgadywać, z kim odbędzie się jego najbliższe starcie.

Marcin Najman we Freak Fightach

Jak wiadomo, pięściarz może pochwalić się niemałym doświadczeniem w rozmaitych starciach. Mierzył się zarówno w boksie, jak również w MMA. Zdecydowanie jednak ta pierwsza dyscyplina to jego konik i odniósł w jej wymiarze aż 15 zwycięstw. Ostatnią walkę podczas High League 6 odbył jednak z Pawłem Jóźwiakiem w MMA i również udało mu się wygrać.

Co ciekawe, ta dwójka zawodników stoczyła już wcześniej ze sobą walkę w trakcie wydarzenia WOTORE 6. W tamtym momencie wygranym został jednak Jóźwiak, dlatego starcie na High League było swego rodzaju rewanżem. Mężczyzna brał również udział w trzech galach MMA VIP, odnosząc dwa zwycięstwa oraz dwie przegrane.

Warto wspomnieć, że wywołana federacja była założona przez samego Marcina Najmana oraz dwóch innych pomysłodawców. Finalnie jednak El Testosteron wycofał się z tego projektu, a niedługo później okazało się, że nie zobaczymy raczej kontynuacji tej gali. Najman tłumaczył, że zamiast organizacji takich wydarzeń woli skupić się na pisaniu książki, czy tworzeniu projektów muzycznych.