Kiedy już Wiewiór wygrał z Ferrarim, gwarantując sobie miejsce w finale turnieju K-1 FAME MMA 20, przyszedł czas na drugą walkę półfinałową. W walce o drugie miejsce w Main Evencie zmierzyli się Josef Bratan i Dawid Malczyński! Komu udało się wyjść wygranym?

Bratan wygrywa z Malczyńskim i gwarantuje sobie miejsce w Main Evencie FAME MMA 20

Jeśli chodzi o kursy na tę walkę, to Bratan był typowany jako zwycięzca. W pierwszej minucie starcia panowie starali się wyczuć swoje mocne i słabe strony. Zawodnicy początkowo nie narzucili szybkiego tempa, a wszyscy czekali na decydujące o wygranej któregoś ciosy.

Pojawiały się mocne uderzania z obu stron, jednak to Josef rozpoczął zadawanie coraz większej ilości kopnięć. W końcu sędzia musiał zwrócić uwagę, by Malczyński wraz z przeciwnikiem przyspieszyli tempo. Po tej uwadze to Bratan rzucił się do ciosu, a po kilku chwilach Dawid wylądował na deskach i doszło do liczenia.

Po wznowieniu starcia nic się nie wydarzyło, więc wynik walki był oczywisty. Josef Bratan jednogłośnie wygrał z Dawidem Malczyńskim po przewalczeniu całej zaplanowanej rundy! Po przegranej Malczyński ogłosił odejście z FAME MMA po 6 latach i podziękował za wszystko federacji.