Major vs Wiewióra, czyli walka o pas na gali Speluna MMA. Kto wygrał ten pojedynek?

Major vs Wiewióra Speluna MMA

Major i Wiewióra, czyli bohaterowie walki o pas na gali Speluna MMA. Podczas konferencji przed galą Speluna MMA dowiedzieliśmy się, że stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski, ale niewiele więcej na ten temat wiadomo. Walka Major vs Wiewióra była starciem wieczoru pierwszej gali Speluna MMA.

Kto wygrał walkę Major vs Wiewióra?

O tym, kto wygrał walkę Major vs Wiewióra, przekonaliśmy się 2 czerwca 2022 roku. Właśnie tego dnia odbyła się bowiem pierwsza gala Speluna MMA. Czy zanim poznaliśmy zwycięzcę, mogliśmy wytypować naszego faworyta u jednego z najlepszych bukmacherów? Niestety - kursy na pierwszą galę Speluna MMA nie były dostępne.

Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że w przyszłości prawdopodobnie się to zmieni i że będzie można typować pojedynki Speluna MMA.

Wynik walki Major vs Wiewióra

Wynik walki Major vs Wiewióra poznaliśmy więc późnym wieczorem w czwartek. Trudno było cokolwiek przewidywać, jeśli chodzi o wynik walki Majora na Speluna MMA, gdyż niewiele było wiadomo na temat całej gali - w tym również odnośnie tego, na jakich zasadach miały odbywać się pojedynki.

Zobacz także - Wyniki gali Speluna MMA

Opis walki Major vs Wiewióra

Opis walki Major vs Wiewióra, czyli jak wyglądał ten pojedynek? Jak się okazało, walka odbyła się na zasadach bokserskich. Major od początku przegrywał, gdyż dawał się trafiać rywalowi kolejnymi ciosami. Dotrwał co prawda do pierwszej rundy, ale w drugiej przegrał przed czasem. Mistrzowski pas powędrował więc do Wiewióra.

Wiewiór pokonał Majora przez TKO, runda 2