Wyniki gali Speluna MMA, czyli kto wygrał pojedynki na gali, która prawdopodobnie miała wszystko, żeby podbić internet?

Speluna MMA kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na gali Speluna MMA, mieliśmy przekonać się 1 czerwca 2022 roku. Tak, nie pomyliliśmy się - pierwsza gala Speluna MMA miała odbyć się w środę, a nie jak to zazwyczaj ma miejsce w przypadku tego typu wydarzeń - w weekend.

Problem w tym, że... nie odbyła się. Organizatorzy mieli potężne problemy z przeprowadzeniem transmisji z wydarzenia i ostatecznie gala nie wystartowała w pierwotnym terminie. Jak się okazało, odbyła się dzień później.

Czy zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walki na Speluna MMA, mogliśmy wytypować swoich faworytów, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie? Niestety nie. Organizatorzy zapowiadają jednak, że przy okazji kolejnych wydarzeń będą chcieli nawiązać współpracę z jednym z polskich bukmacherów.

Speluna MMA wyniki

Speluna MMA wyniki zapowiadały się niezwykle ciekawie pod wieloma względami. Oczywiście - największe zainteresowanie budziły wyniki Speluna MMA, jeśli chodzi o rozstrzygnięcia w walkach.

Wielu kibiców i obserwatorów było jednak ciekawych, jak wyglądały wyniki Speluna MMA, biorąc pod uwagę oglądalność. Wydarzenie było bowiem transmitowane za darmo na YouTube, więc w teorii powinno cieszyć się sporym zainteresowaniem w sieci. I cieszyło się - transmisję w pewnym momencie oglądało około 25 tysięcy widzów.

Speluna MMA wyniki gali

Wyniki gali Speluna MMA to przede wszystkim rozstrzygnięcie walki wieczoru, czyli starcia Wojciech „Major” Suchodolski - Adam „Wiewióra” Rakowski. Panowie zmierzyli się o pas mistrzowski i bez wątpienia był to pojedynek wzbudzający największe emocje, jeśli chodzi o wyniki gali Speluna MMA.

Zobacz także - Speluna MMA. Zawodnicy, włodarze, zasady

Speluna MMA wyniki walk

Wyniki walk Speluna MMA, czyli Major, Wiewióra i... niewiele więcej było wiadomo. Organizatorzy na konferencji, która miała miejsce kilka dni przed galą, nie ogłosili bowiem karty walk pierwszej gali, więc tak naprawdę do samej gali nie było wiadomo, kto zawalczy na gali Speluna MMA.

Jak się okazało, na gali odbyło się pięć pojedynków - cztery turniejowe i jedna walka o pas. W pojedynku o trzecie miejsce zawalczyli ze sobą... ojciec i syn.

Wiewióra pokonał Majora przez TKO, runda 2 – walka o pas

Krzysztof Bystrzowski pokonał Roberta "Młodego" Polucha przez KO, runda 2
Kamil HSP pokonał Krzysztofa "Krzywonosa" Polucha przez KO, runda 2

Robert "Młody" Poluch pokonał Krzysztofa "Krzywonosa" Polucha przez KO, runda 1
Krzysztof Bystrzowski zremisował z Kamilem HSP jednogłośną decyzją sędziów