Maciek z Warsaw Shore to polski celebryta i zawodnik MMA, który będzie startował w nowej organizacji Elite Fighters. Kim jest Maciek z Warsaw Shore? Maciek Warsaw Shore nazwisko – jak się nazywa? Maciek Warsaw Shore walka – czy walczył już wcześniej w MMA? Maciek Warsaw Shore MMA – kto będzie jego rywalem w organizacji Elite Fighters? Maciek Warsaw Shore Instagram – pod jaką nazwą można znaleźć go na tym portalu?

Maciek Warsaw Shore – kim jest?

Maciek Warsaw Shore – kim jest? To pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które niekoniecznie śledzą programy typu reality show w telewizji. Jest to mężczyzna, który stał się popularny właśnie dzięki udziałowi w kontrowersyjnym programie emitowanym na antenach MTV Polska, czyli Warsaw Shore. W przeszłości był piłkarzem, a ma także na swoim koncie walki w MMA.

Maciek Warsaw Shore nazwisko, wiek, wzrost

maciek warsaw shore wiek

Maciek Warsaw Shore nazwisko – jak brzmi? Mężczyzna nazywa się Maciej Szczukiewicz, stąd pseudonim „Szczuki”. Jeśli chodzi o wiek, Maciek z Warsaw Shore rocznikowo ma 24 lata. Biorąc pod uwagę wzrost, Maciek z Warsaw Shore mierzy 193 centymetry, a waga, w jakiej toczył swoje pojedynki w MMA, to kategoria ciężka, czyli do 120 kilogramów.

Maciek Warsaw Shore

Maciek Warsaw Shore – od tego wszystko się zaczęło. Mężczyzna stał się popularny właśnie z racji tego, że został członkiem Ekipy z Warszawy. Wówczas jego kontrowersyjny wizerunek wzbudził zainteresowanie, a on sam złapał „fejm”.

 

 

 

Spore kontrowersje wzbudziło zachowanie Szczukiewicza w jednym z pierwszych odcinków 15. sezonu. Mężczyzna spał z nową uczestniczką o imieniu Oliwia w jednym łóżku i miał się masturbować obok śpiącej kobiety, co uchwyciły kamery. Zachowanie „Szczukiego” wzbudziło ogromne kontrowersje w sieci i wielu internautów domaga się wykluczenia go z programu Warsaw Shore.

Maciek Warsaw Shore oczy

Maciek Warsaw Shore oczy to z pewnością jeden ze znaków szczególnych mężczyzny. Szczukiewicz zrobił sobie tatuaż na oczach, jak swego czasu kontrowersyjny raper Paweł „Popek Monster” Mikołajuw.

Maciek Warsaw Shore walka

walki maciek warsaw shore

Maciek Warsaw Shore walka – czy toczył już w przeszłości walki w formule MMA? Tak, Szczukiewicz ma na swoim koncie dwa pojedynki na zasadach MMA – oba przegrane. W debiucie w we wrześniu 2018 roku zmierzył się z Dawidem Kobierą na gali EFN 4, przegrywając w pierwszej rundzie przez nokaut. Również w premierowej odsłonie zakończyło się jego kolejne starcie - przeciwko Dawidowi Gruchalskiemu na BFN 2 w 2019 roku. Tym razem "Szczuki" przegrał przez techniczny nokaut.

Maciek Warsaw Shore MMA

Maciek Warsaw Shore MMA – jego przygoda ze sportami walki nie zakończy się jednak na dwóch pojedynkach. Szczukiewicz jest jednym z nabytków nowej organizacji typu freakfight na polskim rynku, czyli Elite Fighters. Jego rywalem podczas pierwszej gali Elite Fighters będzie "Tarzan".

Zobacz także: Elite Fighters. Zawodnicy, historia, włodarze

Maciek Warsaw Shore Instagram

Maciek Warsaw Shore Instagram – na tej platformie mężczyzna jest szczególnie popularny. Jego profil na Instagramie o nazwie „szczukulletii” śledzi ponad 55 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Maciek z Warsaw Shore?
Imię i nazwisko Maćka z Warsaw Shore to Maciej Szczukiewicz.
Ile wzrostu ma Maciek z Warsaw Shore?
Maciek z Warsaw Shore ma 193 centymetry wzrostu.