Masz karnet na mecze Wisły Kraków, Śląska Wrocław, Unii Leszno bądź Stali Mielec na sezon 2021/22? Zgłoś się, po swój bonus Lvbet 50 PLN bez depozytu. Wystarczy przesłać zdjęcie swojego imiennego karnetu na: promocje@lvbet.pl
W tytule maila wpisz: Karnet [nazwa klubu]. Do 48 godzin otrzymasz freebet 50 PLN na swoje konto. Na jednego użytkownika przypada jeden bonus za karnet.

Promocja LVBET 50 PLN skierowana jest wyłącznie do posiadaczy karnetu imiennego na rozgrywki powyższych klubów w sezonie 2021/22. Promocja dotyczy jednakowo karnetów na rundę jesienną, rundę wiosenną oraz karnetów na cały sezon.

Sprawdź: LVBet Kod Promocyjny | Bonus 20 PLN Bez Depozytu

Otrzymany bonus 50 PLN LVBET podlega warunkom 4-krotnego obrotu po kursie minimalnym 1,75+. Oznacza to, że klient musi zagrać za łączną sumę stawek 200 PLN, aby móc wypłacić środki (np. 5 różnych zakładów po 40 PLN) w ciągu 30 dni. W ramach obrotu nie są uwzględniane zdarzenia z oferty na sporty wirtualne.

Czas trwania promocji: do 26.09.2021

Zobacz także:


Jakie karnety wchodzą w skład promocji LVBET?
Każda osoba z ważnym karnetem Unii Leszno, Wisły Kraków, Śląska Wrocław i Stali Mielec może zgarnąć LVBET bonus o wartości 50 zł.