Mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław z 2012 roku podpisał umowę z firmą LV BET w maju 2022 roku. Od tamtej pory współpracuje z firmą bukmacherską w zakresie tworzenia treści sportowych publikowanych w mediach społecznościowych i na YouTube. 

LV BET to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku bukmacherskim angażująca się w rozwój różnych dyscyplin, głównie piłki nożnej, wspierająca m.in. Śląsk Wrocław, Wisłę Kraków, Stal Mielec, a także serwisy internetowe Łączy Nas Pasja czy Śląsknet. Łukasz, który jako dziecko swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Stomilu Olsztyn czy Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie z pewnością nie pomyślałby wtedy, że kiedykolwiek dostanie taką szansę. Co prawda sukcesy na jego koncie mówią same za siebie np. mistrzostwo Polski ze Śląskiem Wrocław w 2012 roku czy rozpoczęcie zagranicznej kariery, podczas której występował m.in. na Cyprze, w Bułgarii i w Rumunii, a także poza Europą – w Arabii Saudyjskiej, Tajlandii czy Jordanii (Al-Faisaly Amman). W tym ostatnim klubie wywalczył mistrzostwo, puchar i superpuchar kraju, a na dodatek został też królem strzelców jordańskiej Premier League. Ostatnio reprezentował barwy indyjskiego klubu Chennaiyin FC.

"Łukasz Gikiewicz to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat nie tylko piłki nożnej, ale także kultur wielu krajów świata. Chcemy, by Łukasz dzielił się tą wiedzą z naszymi klientami, ale też by swoim fachowym okiem oceniał najważniejsze wydarzenia piłkarskie, których nie zabraknie w nadchodzących miesiącach. Począwszy od finałów Ligi Europy czy Ligi Mistrzów, przez letnie i jesienne mecze Ligi Narodów, aż po najważniejszą imprezę roku, czyli mistrzostwa świata w Katarze z udziałem reprezentacji Polski. W takich okolicznościach taki ambasador na pokładzie LV BET to prawdziwy skarb" – powiedział Marcin Doszczeczko, CEO LV BET.

Gdzie szukać owoców tej współpracy?

Na serwisie youtube od tamtego czasu powstała seria pod tytułem “TOP 5 GIKIEGO”, w której Łukasz opowiada o swoich przeżyciach związanych z piłką nożną. Najdziwniejsze transfery, historie z krajów arabskich, to wszystko znajdziecie na kanale LV BET na youtube!