Lom Ali-Eskiev vs Dawid Śmiełowski to ostatnie starcie karty głównej na gali KSW 86. Zawodnicy wchodzący do wrocławskiej klatki mieli za zadanie jeszcze bardziej rozemocjonować widownię po poprzednich pojedynkach. Przypominamy, że 6 poprzednich pojedynków zakończyło się przed czasem. Panowie nie pozostali dłużni swoim poprzednikom.

Lom Ali-Eskiev kończy Dawida Śmiełowskiego przez TKO! - KSW 86

Ostatnia walka przed Co-Main Eventem należała do Lom Ali-Eskieva i Dawida Śmiełowskiego. Pierwsze chwile pojedynku mężczyzn skupiły się na zauważeniu różnicy warunków fizycznych korzystnych dla Polaka. To właśnie on rozpoczął starcie, atakując kopnięciami, jednak po chwili Eskiev postanowił zbliżyć się do rywala. Już po chwili widzieliśmy mocną serię ciosów ze strony Niemca. To nie koniec jego pokazu umiejętności.

https://twitter.com/i/status/1703133807325364399

Eskiev postawił na przejęcie sterów walki, sprowadzając Polaka do parteru i wykluczył jedną rękę mężczyzny. Niemiec zasypywał rywala ciosami, które sprawiają, że jego twarz była skąpana we krwi. Nic dziwnego, że po kilku chwilach doszło do przedwczesnego zakończenia pojedynku. Według werdyktu Lom Ali-Eskiev wygrywa z Dawidem Śmiełowskim w 4 minucie i 21 sekundzie rundy pierwszej!

Co ciekawe, jest to pierwsza przegrana Dawida Śmiełowskiego w jego karierze, co sprawia, że nie jest on już niepokonany!

Już teraz zobaczcie wyniki na żywo KSW 86!