Elizabeth "Lizi" Anorue i Dominika Rybak zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 18. Kiedy walka Lizi vs Rybak? O której godzinie walka Lizi vs Rybak?

Lizi vs Rybak FAME MMA 18 - data

Obie zawodniczki wejdą do klatki zaraz po starciu Paramaxil vs Spysiński. Walkę tę można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny betclic) i odbędzie się ona w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Lizi vs Rybak

Organizacja FAME MMA ustaliła kolejność walk przed pierwszą konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się pół godziny później. Elizabeth "Lizi" Anorue i Dominika Rybak z racji, że w karcie walk FAME MMA 18 są zestawione jako drugie, powinny rozpocząć walkę około godziny 20:45. 

Lizi vs Rybak

Zawodniczka ukraińskiego pochodzenia długo czekała na swój debiut w FAME MMA. Została zaprezentowana już na II konferencji przed 15. edycją. Od tamtego czasu systematycznie trenuje w WCA i chce sprawić niemałą niespodziankę w pojedynku z bardziej doświadczoną rywalką.

Dominika Rybak to czołowa polska tiktokerka, która od jakiegoś czasu trenuje sporty walki w klubie Berserkers Team w Szczecinie. Ma na koncie dwie walki i obie wygrane w federacji Prime Show MMA. W tym zestawieniu jest murowaną faworytką.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.