Live Game to kolejna rozrywkowa federacja na polskim rynku, która przedstawiana była jako "gala Kamerzysty". Kiedy pierwsza gala Live Game?

Data gali18.06.2022
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiAlan Kwieciński, Esmeralda Godlewska

Kiedy Live Game?

Kiedy gala Live Game? Pierwsza edycja tego turnieju odbędzie się w czerwcu 2022 roku. Dokładny termin pierwszej gali Live Game to 18. dzień tego miesiąca, czyli sobota.

Gdzie Live Game?

Również to, gdzie odbędzie się pierwsza gala Live Game, zostało podane na kilka miesięcy przed wydarzeniem. Lokalizacja Live Game to Warszawa.

Live Game PPV

Czy Live Game będzie transmitowane w PPV? Tak, wydarzenie odbędzie się w PPV. Jeśli ktoś chce obejrzeć legalną transmisję pierwszej gali Live Game, musi wykupić PPV na oficjalnej stronie wydarzenia.

Live Game bilety

Czy bilety na Live Game będą w sprzedaży i ile będą kosztować? Tego typu informacje z pewnością pojawią się w terminie nieco bardziej zbliżonym do gali.

Live Game konferencja

Konferencja Live Game z pewnością będzie ważnym elementem promocyjnym, jeśli chodzi o wypromowanie gali. Dla wielu kibiców konferencje są często wręcz ciekawsze od samego wydarzenia, więc nie inaczej powinno być podczas konferencji Live Game - nie może zabraknąć słownych przepychanek i uwielbianych przez kibiców dymów!

Zobacz także - kim są włodarze Live Game?

Kto na Live Game?

Kto wystąpi na Live Game? Gwiazdy i uczestnicy, którzy zgłosili się do wydarzenia i przeszli etap kwalifikacyjny. Na oficjalnej stronie wydarzenia podane są dokładne informacje na temat tego, co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na występ w gali Live Game.

Aby wziąć udział w Live Game, należy wpłacić określoną kwotę na zbiórkę, zarejestrować się w aplikacji, a następnie przebrnąć etap kwalifikacji poprzez zajęcie jednego z czołowych 15 miejsc w specjalnym rankingu. Dokładne zasady Live Game podane są na stronie federacji.

Walki Live Game

Walki Live Game nie będą więc klasycznymi, jakie znamy z FAME MMA czy High League (zobacz także typy na High League). W Live Game zawodnicy będą rywalizować w specjalnie wyselekcjonowanych konkurencjach, a całość będzie inspirowana serialem Squid Game.

Jak czytamy na stronie Live Game, turniej będzie składał się z siedmiu etapów rozgrywki. Każdy etap to jedna prosta gra np. baba jaga patrzy, byk rodeo, tor przeszkód. W każdym etapie będą eliminowani kolejni zawodnicy. Ostatecznie wygra tylko jeden gracz.

Zawodnicy Live Game

Zawodnicy Live Game, czyli zarówno gwiazdy, jak i ludzie z zewnątrz, którzy zakwalifikują się do turnieju. Podczas pierwszej edycji Live Game na arenie wystąpi kilkudziesięciu zawodników, z których nagrodę główną wygra tylko jeden.

Jeśli chodzi o to, jacy zawodnicy Live Game zostali ogłoszeni, są to między innymi Alan Kwieciński, Sobota czy wielu twórców internetowych, których można kojarzyć z aktywności na Instagramie czy Tik Toku.

Zobacz także - kim jest Alan Kwieciński?

Bukmacher Live Game

Czy będzie można wytypować u bukmachera to, kto wygra Live Game? Należy śledzić oficjalne media społecznościowe federacji. Jeśli Live Game nawiąże współpracę z bukmacherem, wówczas prawdopodobnie tego typu zakłady będą dostępne w ofercie.

Karta walk Live Game

Karta walk Live Game, czyli kto weźmie udział w pierwszym turnieju? Federacja ogłosiła już wiele nazwisk, jeśli chodzi o uczestników turnieju Live Game.

Wiktor Biernacki
Wiola Kotelecka
Sobota
Łukasz Jaros
Bartek Fit.pl
Adrian Cios
Tomek TKM
Megakot
Seraphina
Aleksandra Daniel
Andzia Sękowska
Paulina Szczuc
Arnold Jabłoński
Katarzyna Czułek
Gabriel Seweryn
Aleksandra Kiepura
Dariusz Tkaczuk
Konserwator
Esmeralda Godlewska
Natalia Lieber
Yellowbox
Monika Bodalska
Brzydal
Agbe
Alan Kwieciński
Magdalena Lichota
Jurek Garrido


Jaki jest termin Live Game?
Live Game odbędzie się 18 czerwca 2022 roku.
Kto wystąpi na Live Game?
W turnieju Live Game wezmą udział influencerzy i twórcy internetowi.