Walka Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Ewa Brodnicka to jedyne starcie kobiet na gali FAME MMA 18. Kiedy walka Linkiewicz vs Brodnicka? O której godzinie walka Linkiewicz vs Brodnicka?

Linkiewicz vs Brodnicka FAME MMA 18 - data

Walka Linkiewicz vs Brodnicka, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Linkiewicz vs Brodnicka

Walka Linkiewicz vs Brodnicka to co-main event gali FAME MMA 18. Przed nią odbędzie się zatem siedem innych starć. W przypadku FAME MMA należy przyjąć, że każde starcie potrwa około 30 minut. Oznacza to, że walka Linkiewicz vs Brodnicka, która zajmuje ósme miejsce na karcie walk FAME MMA 18, odbędzie się około godziny 23:30.

Linkiewicz vs Brodnicka

Marta Linkiewicz to najbardziej doświadczona freak fighterka. Na swoim koncie ma już bowiem aż siedem starć. Brodnicka natomiast w MMA stawia pierwsze kroki, jednak stoczyła aż 21 pojedynków w boksie zawodowym. Pewne wydaje się zatem, że była pięściarka będzie starała się utrzymać walkę w stójce, natomiast Linkiewicz postara się sprowadzić ją do parteru.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.