Pogoń Szczecin nie miała w ostatnich latach szczęścia do eliminacji do europejskich pucharów. Dość powiedzieć, że odbijała się niemal od ściany, zachodząc najdalej do II rundy. W najbliższym meczu jej rywalem będzie Linfield, które jest niżej notowaną drużyną. Czy los wreszcie się uśmiechnie?

Linfield - Pogoń Szczecin Gdzie oglądać?

Los był w tym roku łaskawy dla Pogoni Szczecin jeśli chodzi o losowanie rywala do eliminacji Ligi Konferencji Europy. Portowcy w II rundzie zmierzą się z pochodzącym z Irlandii Północnej Linfield. Rywal nie grał jeszcze nigdy w europejskich pucharach. W ubiegłym sezonie na ostatniej prostej odpadł z rywalizacji z łotewskim FK RFS.

Sprawdźcie też nasze typy na mecz Linfield - Pogoń!

Spotkanie Linfield z Pogonią Szczecin obejrzycie jedynie w Internecie. Taką możliwość oferuje strona sport.tvp.pl, a także bukmacher Betclic. Warto posiadać u niego konto, do którego przyda wam się nasz kod promocyjny Betclic TYPERVIP. Mecz rozpocznie się w czwartek 27 lipca o godzinie 20:45.

Kiedy i o której pierwszy mecz Linfield - Pogoń?

Pierwsze spotkanie eliminacji do Ligi Konferencji Europy między Linfield i Pogonią Szczecin rozegrane zostanie 27 lipca na Windsor Park w Belfaście. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 20:45. Rewanż Pogoń rozegra naturalnie już u siebie, w Szczecinie.

Linfield - Pogoń, transmisja na żywo w TV

Niestety, mecz II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy między Linfield i Pogoni Szczecin nie będzie transmitowany w polskiej telewizji. Obejrzycie go jednak w Internecie, na stronie TVP Sport. Skomentują go Sławomir Kwiatkowski i Marcin Żewłakow.