Maine event gali Cloud MMA 4 poznaliśmy już w trakcie trwania poprzedniej gali. W najważniejszym pojedynku nadchodzącego wydarzenia spod szyldu Clout MMA zmierzy się sama pani włodarz Lexy Chaplin. Na X-owym koncie federacji pojawił się urywek rozmowy Lexy z Łukaszem z Antyfaktów.

Debiut Lexy we własnej federacji - pojedynek z Linkimaster w K-1 (małe rękawice)

Od ostatniej walki Lexy Chaplin minęło już sporo czasu, ponieważ znana z teamu X celebrytka walczyła na ostatniej gali federacji High League. Dokładniej mówiąc, Lexy stoczyła swój ostatni pojedynek 18 marca 2023 na High League 6. W czerwcu wraz ze Sławomirem Peszko została ambasadorką nowopowstałej federacji Clout MMA.

Po niemal roku czasu Lexy wraca jednak do klatki i to nie w podrzędnej walce, ale w main evencie. Temperatura przed nadchodzącą galą systematycznie jest podgrzewana, czego doskonałym dowodem jest urywek wywiadu, który udostępniony został na X-owym koncie federacji Clout MMA. Lexy oceniając swoje przygotowania i Linkimaster jako przeciwniczkę stwierdziła, że:

No ja zrobię wszystko, żeby wygrać tę walkę. Dosłownie to jest najcięższa zawodniczka, którą mogłam sobie w tej chwili wziąć.

Gala Clout MMA 4 odbędzie się już 9 marca 2024 roku w łódzkiej Atlas Arenie.