Miał być spacerek, a jest ciężka przeprawa. Legia Warszawa zremisowała jedynie z Ordabasy Szymkent w pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. W rewanżu rozgrywanym w stolicy Polski musi postarać się już o zwycięstwo nad drużyną z Kazachstanu.

Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent Gdzie Oglądać?

Na papierze wydawało się, że Ordabasy Szymkent nie powinno sprawić Legii najmniejszych problemów. Ot, anonimowy zespół w charakterze chłopca do bicia. No nie do końca. Lider tabeli Priemjer Ligasy sprawił niespodziankę i zremisował z Wojskowymi 2:2. Bliski był nawet zwycięstwa, ponieważ wygrywał już 2:0.

W czwartek stołeczny klub zmierzy się z ekipą z Kazachstanu w rewanżu. I tym razem najlepsi bukmacherzy wskazują go jako faworyta. Różnica w kursach jest kolosalna - 1.35 na Legię przy 9.50 na Ordabasy. Transmisję z tego meczu znajdziecie na antenie TVP Sport.

Kiedy i o której mecz Legia - Ordabasy?

Tym razem Legia zmierzy się z ekipą Ordabasy Szymkent w jednym z ostatnich spotkań II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Spotkanie zaplanowane zostało na 3 sierpnia w czwartek o godzinie 21:00. Poprowadzi je Szkot Kevin Clancy.

Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent, transmisja na żywo w TV

Na czwartkowym meczu rozgrywanym na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie ma stawić się liczne grono kibiców. Ci liczą, że w rewanżu z Ordabasy Szymkent Legia spisze się dużo lepiej, aniżeli w meczu wyjazdowym. Transmisja spotkania wicemistrza Polski z liderem tabeli ligowej w Kazachstanie będzie dostępna na antenie TVP Sport.