• Ordabasy to aktualny lider kazachskiej ekstraklasy
  • Legia jest niepokonana od ośmiu spotkań

Po pierwszych starciach w pucharach europejskich polscy fani mogą być zadowoleni. Te tezę nie do końca jednak potwierdzą kibice stołecznej Legii, która w Kazachstanie zremisowała 2:2. W najbliższy czwartek Wojskowi zmierzą się z Ordabasami w starciu rewanżowym. Tym razem Legioniści zagrają na zdecydowanie bardziej sprzyjającym terenie. Jak wypadną w tym zestawieniu wielokrotni Mistrzowie Polski?

Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent typy

Ponownie nie mamy wątpliwości, że faworytem w tym starciu była i jest warszawska Legia. Pierwszy mecz nie potoczył się po myśli Legii i jej szkoleniowca. Ekipa ze stolicy Polski w pewnym momencie przegrywała 2:0, niemniej jednak ponownie bohaterem okazał się Tomas Pekhart. Drugą bramkę dołożył Blaz Kramer. Tym sposobem Wojskowi z trudnego terenu wywieźli cenny remis. Z całą pewnością fani liczą na inne rozstrzygnięcie przy Łazienkowskiej. Legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę.

Legia - Ordabasy kursy bukmacherskie

Kurs na gospodarzy, a więc Legię Warszawa, wynosi około 1.39. Bukmacher Betters za remis oferuje kurs na poziomie 4.50, a za zwycięstwo Ordabasów aż 8.40. Ciekawą opcją wydaje się typ na to, że Legia wygra i obie drużyny strzelą. Kurs na to zdarzenie to około 3.02. Już dziś rozważ skorzystanie z kodu promocyjnego Betters.

Promocje od bukmacherów

Gdzie szukać promocji na czwartkowy mecz rewanżowy Legii z ekipą z Kazachstanu? Bukmacherzy zazwyczaj oferują najwięcej bonusów bezpośrednio w dniu rozgrywania meczu. Najnowsze promocje od legalnych bukmacherów znajdziesz w zakładce „Aktualności” na stronie zawodtyper.pl.

Przewidywane składy

Sztab medyczny warszawskiej Legii póki co spisuje się doskonale. Początek sezonu jest kluczowy w kontekście zdrowia zawodników, gdyż wielu z nich jest bardzo podatnych na kontuzję ze względu na brak rytmu meczowego. Wojskowi ponownie wyjdą na mecz swoim najmocniejszym zestawieniem. Pod znakiem zapytania stoi obecność powracającego po kontuzji Bartosza Kapustki.

  • Legia Warszawa: Tobiasz - Jędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro - Wszołek, Elitim, Slisz, Kun - Josue, Pekhart, Muci
  • Ordabasy Szymkent: Seisen - Erlanov, Matić, Maliy - Auro, Makarenko, Islamkhan, Tagybergen, Suyumbaev - Umarov, Abdikholikov

Wyniki ostatnich meczów

Pierwszy mecz Legii z Ordabasami odbył się tydzień temu, 27 lipca. Wówczas w odległym Kazachstanie Wojskowi zremisowali z przeciwnikiem 2:2. Szansa na poprawienie tego rekordu pojawi się już w najbliższy czwartek. Dziel się swoimi propozycjami na ten i inne mecze w typach na dziś.

Legia Warszawa - Ordabasy Szymkent mecz w eliminacjach do Ligi Konferencji

Wojskowi wywieźli cenny punkt z trudnego terenu. Warszawę od Ordabasów dzieli przeszło 4500 kilometrów, tym samym wyjazd na taki mecz jest wyzwaniem samym w sobie. Tym razem Legioniści podejmą rywali na swoim obiekcie przy swoich fanatycznych kibicach. Legia jest zdecydowanym faworytem do awansu w tym zestawieniu.

Transmisja

Mecz, który odbędzie się w dniu 03.08.2023 o godzinie 21:00, będzie transmitowany w TV. Kanałem transmitującym spotkanie jest TVP Sport. Istnieje również możliwość oglądania transmisji w Internecie.