Chyba nie tak wyobrażaliśmy sobie początek eliminacji do Euro 2024. Polacy po bardzo kiepskim spotkaniu ulegli Czechom w Pradze 3:1. Był to jednak pierwszy mecz Fernando Santosa jako selekcjonera naszej kadry. Następnym przystankiem biało-czerwonych w drodze na Euro jest reprezentacja Albanii. Jak wypadnie Polska w starciu z Albanią? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocje dla nowych graczy. W jej ramach gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Polski po kursie 50.00 w meczu z Albanią. Jak skorzystać z promocji?

Kurs 50 na zwycięstwo Polski z Albanią

Drugim rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024 będzie kraj z Półwyspu Bałkańskiego. Po nieudanym meczu z Czechami biało-czerwoni będą zmuszeni do wywalczenia punktów z Albanią. W innym wypadku kwestia wyjścia z grupy może się można skomplikować. Starcie z reprezentacją Albanii odbędzie się w poniedziałek o 20:45. Jak odebrać kurs 50.00 na Polskę u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 25.03-27.03.2023, do godziny 20:44, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “BOOST50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Polski z Albanią w meczu eliminacji Euro (w dniu 27.03.2023). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie z min. 3 zdarzeniami i kursem pojedynczego zdarzenia wynoszącym przynajmniej 1.30 w ciągu 3 dni od otrzymania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.