W niedzielę rozpoczął się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie - Australian Open. Faworytką do triumfu jest będąca w znakomitej dyspozycji Iga Świątek. Polka to liderka rankingu WTA, a jej seria kolejnych zwycięstw jest imponująca. W LVBet możemy postawić na zwycięstwo Igi Świątek z kursem aż 100.00.

Kod promocyjny LVBET

TYPERVIP
Stawka kuponu

dokładnie 1 PLN

Wymagane zdarzenie

Typ na Igę Świątek jako zwyciężczynię Australian Open
Bonus

100 PLN

W ubiegłym roku Iga Świątek odpadła z Australian Open na etapie czwartej rundy. Lepsza okazała się od niej reprezentantka Kazachstanu - Jelena Rybakina. Kibice wierzą, że rok 2024 będzie dla raszynianki wyjątkowy. Liderka rankingu WTA jest główną faworytką do triumfu w Australian Open. LVbet na okazję startu prestiżowego turnieju przygotował znakomitą promocję.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie nowych graczy. W dniach od 14.01 do 25.01.2024, do godziny 23:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu minimum 20 PLN. Następnie, należy postawić pojedynczy zakład długoterminowy na to, że Iga Świątek zwycięży w turnieju Australian Open. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 1 PLN ze środków własnych lub bonusowych. Jeśli kupon okaże się wygrany, kurs zdarzenia wzrośnie do 100.00! 

  • Zarejestruj w dniach 14.01-25.01 do godz. 23:59 konto na LVBet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na min. 20 PLN
  • Postaw za środki własne lub bonusowe zakład za dokładnie 1 PLN na to, że Iga Świątek zwycięży w całym turnieju Australian Open
  • W przypadku trafienia bukmacher rozliczy nam wygraną po kursie 100.00
  • Bonus przed wypłatą podlega warunkowi obrotu

Jeśli klient bierze już udział w innej promocji dla nowo zarejestrowanych graczy, w której postawił wcześniej kwalifikujący się kupon, nie może wziąć udziału w tej promocji. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus za tę promocję zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. Środki bonusowe w kwocie 100 PLN trafią na konta graczy w poniedziałek. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Gier, Player Bets, LV Jackpot oraz Sportów Wirtualnych. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych na mecz Manchester United - Tottenham, ani dla środków bonusowych, wypłaconych w ramach promocji.

Obrót

  • 1-krotny
  • Kupony z kursem min. 1.75
  • Termin: 30 dni
  • Wyłączone podczas obrotu są: gry karciane, sporty wirtualne, LV Jackpot oraz Player Bets
Promocja LVBet