KSW 63, czyli czas na pierwsze wydarzenie spod szyldu KSW po wakacjach. Kto wygrał walki na tej gali?

KSW 63 wyniki walk

KSW 63 wyniki walk poznaliśmy w sobotę. W klatce swoje umiejętności, zaprezentowali między innymi Damian Janikowski, Paweł Pawlak, Tomasz Romanowski czy Roberto Soldić. Rywalem „Robocopa” w walce mistrzowskiej był Patrik Kincl, którego rozbił ciosami w parterze w trzeciej rundzie.

Zobacz także - kim jest Michał Andryszak?

Roberto Soldić pokonał Patrika Kincla przez TKO, runda 3 – walka o pas
Paweł Pawlak pokonał Damiana Janikowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Darko Stosić pokonał Michała Andryszaka przez niejednogłośną decyzję sędziów
Jakub Wikłacz pokonał Antuna Racicia przez poddanie, runda 1
Tomasz Romanowski pokonał Aleksandara Rakasa przez KO, runda 1
Emilia Czerwińska pokonała Weronikę Eszer przez TKO, runda 2
Damian Piwowarczyk pokonał Marcina Trzcińskiego przez poddanie, runda 2
Sara Luzar Smajic pokonała Aitanę Alvarez przez jednogłośną decyzję sędziów
Michał Domin pokonał Szymona Karolczyka przez jednogłośną decyzję sędziów

KSW 63 kto wygrał?

O tym, kto wygrał KSW 63 walki, przekonamy się w sobotę. Właśnie na dzień czwartego września zaplanowana jest bowiem gala KSW 63. Pierwotnie gala miała odbyć się w Chorwacji, jednak – z w związku z obostrzeniami – ostatecznie zorganizowana zostanie w warszawskim studiu telewizyjnym.

Zanim dowiemy się, kto wygrał walki na KSW 63, wyniki można typować na stronie oficjalnego sponsora gal KSW, czyli zakładów bukmacherskich Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).

KSW 63 wyniki

KSW 63 wyniki, czyli wyniki sportowe i sprzedażowe, jeśli chodzi o PPV. Ten drugi aspekt będzie ciekawił szefów federacji, którzy organizują gale. W związku z faktem, że gala odbędzie się w studiu telewizyjnym, wpływy ze sprzedaży biletów będą w tym przypadku minimalne. Kluczowe dla oceny gali pod względem finansowym będzie więc to, jak będą wyglądać KSW 63 wyniki sprzedaży PPV.

Kibiców najbardziej ciekawić będą natomiast KSW 63 wyniki walk. Komplet triumfatorów poznamy późnym wieczorem w sobotę – wówczas przekonamy się między innymi, czy Roberto Soldić obroni pas mistrzowski KSW w kategorii półśredniej.

KSW 63 zwycięzcy

KSW 63 zwycięzcy, czyli wygrani i ci, którzy skradli show podczas swoich pojedynków. Nie zawsze bowiem kariera pokonanego zostaje wyhamowana po tym, jak przegrywa walkę. Często jest bowiem tak, że zawodnik – nawet mimo przegranej – zostaje doceniony przez fanów czy szefów organizacji, dzięki czemu dostaje kolejne pojedynki, w których ma okazję do rehabilitacji.

Na karcie walk KSW 63 znalazło się wiele nazwisk młodych i perspektywicznych zawodników. Przed nimi wielka szansa na to, żeby zapisać się w pamięci kibiców i dołączyć do KSW „na stałe”.