Strzelczyk vs Montagnac - przebieg walki

Runda I

 

Środek klatki zajął Strzelczyk. Bardziej ruchliwy Montagnac. Spróbował pójść po obalenie Polak, jednak czujny był Montagnac. Trafił teraz mocnym ciosem Francuz. W tarapatach Strzelczyk, rzuca się po nogę rywala. Zamroczony jest jednak Polak, zachodzi za jego plecy Montagnac i zadaje ciosy. Zrezygnował jednak z obijania Strzelczyka Francuz i zdecydował się wrócić do stójki. Wstaje teraz Strzelczyk i trafia!!! Cóż za cios Polaka. Montagnac pada nieprzytomny. Co za akcja Strzelczyka.

 

Mateusz Strzelczyk pokonał Jaricka Montagnacka przez KO, runda I

Kto wygrał walkę - Strzelczyk vs Montagnac

O tym, kto wygrał walkę Strzelczyk vs Montagnac na Oktagon MMA 41, przekonaliśmy się już 15 kwietnia. Właśnie na ten dzień została zaplanowana bowiem gala Oktagon MMA 41.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Strzelczyk vs Montagnac, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Go+Bet (odbierz kod promocyjny Go+Bet). Zdaniem bukmacherów to przeciwnik Polaka jest zdecydowanym faworytem. Kurs na wygraną Montagnaca wynosi zaledwie 1,15, natomiast triumf Strzelczyka wyceniany jest na 4,75.

Strzelczyk vs Montagnac wynik

Wynik walki Strzelczyk vs Montagnac stał pod znakiem zapytania i z pewnością był niezwykle istotny dla obu zawodników. Strzelczyk w tym pojedynku nie miał nic do stracenia. Na występ zdecydował się kilka dni przed galą. Cała presja spoczywała na Joricku Montagnacu (4-1). Reprezentant Francji stoczył już trzy walki w czeskiej organizacji i zajmuje na ten moment piąte miejsce w rankingu dywizji półciężkiej.

Mateusz Strzelczyk (13-13-1) w przeszłości występował dla takich organizacji jak FEN, Babilon, TFL czy MMA Attack. Dla Oktagonu stoczył już pięć walk, z których wygrał dwie. Aktualnie reprezentant Polski znajduje się na fali dwóch zwycięstw z rzędu.

Warto wspomnieć, że walka Strzelczyk vs Montagnac odbyła się jako ósma na karcie walk Oktagon MMA 41.