Już w najbliższy piątek 17 marca odbyła się gala Cage Warriors 150. Polskich kibiców z pewnością najbardziej interesował pojedynek Daniela Skibińskiego, który zmierzył się z Omielem Brownem. Kto wygrał walkę Skibiński vs Brown? Skibiński vs Brown kto wygrał?

Skibiński vs Brown Wynik

Wynik walki Skibiński vs Brown stał pod znakiem zapytania i z pewnością był istotny dla obu zawodników. Daniel Skibiński po raz ostatni wygrał w czerwcu 2021 roku. Polak był wtedy na fali 12 zwycięstw z rzędu i wydawało się, że jest o krok od podpisaniu kontraktu z UFC. Po tym zwycięstwie poniósł jednak trzy porażki z rzędu, dlatego z pewnością zrobił on wszystko, aby wrócić na zwycięskie tory. O wyniku walki Skibiński vs Brown przekonaliśmy się już w piątkowy wieczór 17 marca.

Daniel Skibiński pokonał Omiela Browna przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)

Skibiński vs Brown Cage Warriors 150

Walka Skibiński vs Brown była dla Polaka już trzecim pojedynkiem w Cage Warriors. 32-latek czekał na swoje pierwsze zwycięstwo w tej organizacji. Do Cage Warriors trafił na początku 2022 roku. Zadebiutował w kwietniu walką z Justinem Burlinsonsem. Polak musiał uznać wyższość rywala, który poddał go w drugiej rundzie. W kolejnym pojedynku Skiba również przegrał, tym razem przez TKO w pierwszej odsłonie z Jimym Wallheadem.

Omiel Brown jest znacznie mniej doświadczonym zawodnikiem od Polaka. Na swoim koncie ma sześć stoczonych walk, z których wygrał pięć. Warto zaznaczyć, że wszystkie swoje starcia w karierze zanotował w organizacji Cage Warriors. Brown aktualnie znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu. Ostatnią wygraną odniósł 31 grudnia 2022 roku.

Kto wygrał walkę Skibiński vs Brown na Cage Warriors 150?

O tym, kto wygrał walkę Skibiński vs Brown na Cage Warriors 150, przekonaliśmy się w piątkowy wieczór 17 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem gala Cage Warriors 150.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Skibiński vs Brown, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET). Zdaniem bukmacherów dość wyraźnym faworytem jest znacznie mniej doświadczony Brytyjczyk. Kurs na zwycięstwo Omiela Browna wynosił 1,30, natomiast na Daniela Skibińskiego 3,20.

Sprawdź także - karta walk Cage Warriors 150