Wyniki gali Cage Warriors 150, czyli kto wygrał na kolejnej edycji gali Cage Warriors? Poznaj wszystkie wyniki ostatniej gali tej organizacji!

Cage Warriors 150 Wyniki walk

Wyniki walk Cage Warriors 150 poznaliśmy w piątek wieczorem 17 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 20 zawodników. Polskich kibiców elektryzowała nie tylko walka wieczoru Jordan Vucenic vs Tiziano Ferranti, ale przede wszystkim pojedynek Daniel Skibiński vs Omiel Brown.

Wyniki walk na Cage Warriors 150:

Walka wieczoru:

  • 65,8 kg – Jordan Vucenic pokonał Tiziano Ferranti przez poddanie, runda II

Karta główna:

  • 77,1 kg - Justin Burlinson pokonał Jamiego Richardsona przez poddanie, runda III
  • 56,7 kg - Lone’er Kavanagh pokonał Davide Scarano przez TKO, runda III
  • 65,8 kg - Nik Bagley pokonał Wesleya Machado przez poddanie, runda I
  • 77,1 kg - Omran Chaaban pokonał Musha Aslani przez poddanie, runda I
  • 61,2 kg - Jack Eglin pokonał Ilie Meryacre'a przez TKO, runda I
  • 77,1 kg - Daniel Skibiński pokonał Omiela Browna przez jednogłośną decyzję (3x 29-28)
  • 61,2 kg - Weslley Maia pokonał Bogdaan Barbu przez poddanie, runda II
  • 70,3 kg - Jan Quaeyhaegens pokonał Alberto Ciardo przez poddanie, runda II
  • 61,2 kg - Kate Bacik pokonała Awa Sow przez poddanie, runda I

Cage Warriors 150 Wyniki - Kto wygrał 17.03.2023

O tym, kto wygrał walki na Cage Warriors 150, przekonaliśmy się w piątek wieczorem. Gala, którą można w pełni typować w LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET) została bowiem zaplanowana na 17 marca 2023 roku na godzinę 18:00. Wydarzenie to odbędzie się w klubie Indigo w hali O2 Arena w Londynie. W walce wieczoru tej gali zmierzyli się ze sobą Jordan Vucenic oraz Tiziano Ferranti. Ferrenti przystąpił do tego pojedynku jako niepokonany z bilansem 5-0. Vucenic to były mistrz i bukmacherzy właśnie w nim widzieli faworyta.

Cage Warriors 150 wyniki

Wyniki Cage Warriors 150 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Bez wątpienia największe emocje wśród polskich kibiców wzbudzał powrót do klatki byłego mistrza organizacji Babilon MMA - Daniela Skibińskiego. Polak, mimo dwóch walk w brytyjskiej organizacji, wciąż czekał na pierwszą wygraną w jej barwach.

Kolejne wydarzenia organizacji Cage Warriors obejmowało 10 starć w MMA. Wyniki Cage Warriors 150 poznamy już 17 marca.

Cage Warriors 150 wyniki gali

Wyniki gali Cage Warriors 150 poznaliśmy w piątkowy wieczór. Właśnie na 17 marca na godzinę 18:00 zaplanowano bowiem 150 wydarzenie spod szyldu tej brytyjskiej organizacji. Kibice obserwując wyniki gali Cage Warriors 150 czekali przede wszystkim na walkę Jordan Vucenic vs Tiziano Ferranti. Była to walka byłego mistrza z niepokonanym zawodnikiem. Starcie odbyło się w limicie kategorii piórkowej.