Różański vs Babić - przebieg walki

Runda I

 

Od pierwszych sekund walki Różański narzucił swój styl i ruszył na Babica. Chorwat nie był w stanie trzymać Polaka na dystans i musiał wdać się w wymianę. To okazało się być początkiem końca. Nieco ponad minutę zajęło Różańskiemu posłanie na deski rywala. Babić wstał, jednak Polak szybko zasypał go lawiną ciosów i sędzia był zmuszony przerwać walkę.

 

Łukasz Różański pokonał Alena Babica przez TKO, runda I

Kto wygrał walkę - Różański vs Babić

Łukasz Różański pokonał Alena Babica przez TKO, runda I

O tym, kto wygrał walkę Różański vs Babić na Knockout Boxing Night 27, przekonaliśmy się już w sobotni wieczór 22 kwietnia. Właśnie na ten dzień została zaplanowana bowiem gala Knockout Boxing Night, na której reprezentant Polski stanął przed szansą zdobycia mistrzostwa świata.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Różański vs Babić, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie STS (odbierz kod promocyjny STS). Zdaniem bukmacherów w tym starciu minimalnym faworytem był rywal Polaka. Kurs na Alena Babica wynosił 1,85, natomiast triumf Łukasza Różańskiego wyceniany był na 1,95.

Różański vs Babić wynik

Wynik walki Różański vs Babić stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy byli niepokonani, jednak do tej pory większość starć toczyli ze znacznie niżej notowanymi rywalami.

Wydawało się, że na wynik walki Różański vs Babić może mieć wpływ długa absencja Polaka od startów. Rożański bowiem swój poprzedni pojedynek stoczył prawie dwa lata temu. Babić natomiast po raz ostatni był widziany w ringu w maju 2022, kiedy pokonał Adama Balskiego. Ostatecznie jednak Rożański wygrał przez TKO już w pierwszej rundzie.