Salahdine Parnasse i Daniel Rutkowski zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 68. W stawce ich pojedynku znalazł się mistrzowski pas, którego posiadaczem jest utalentowany Francuz.

Parnasse vs Rutkowski KSW 68

Parnasse i Rutek na KSW 68 zmierzą się o pas KSW w wadze piórkowej. Francuz jest posiadaczem tego pasa, więc reprezentant Polski z pewnością zrobi wszystko, żeby odebrać mistrzowskie trofeum. Warto dodać, że gala KSW 68 odbędzie się w Radomiu, czyli mieście, z którego pochodzi Rutkowski. Nie ulega wątpliwości, że doping kibiców będzie ogromnym atutem polskiego zawodnika i na swój sposób będzie go niósł w tym niezwykle ważnym dla niego pojedynku.

Kto wygrał walkę Parnasse vs Rutkowski?

O tym, kto wygrał walkę Parnasse vs Rutkowski, przekonamy się w sobotni wieczór 19 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem gala KSW 68. To, kto wygrał walkę Parnasse vs Rutek okaże się na samym końcu sobotniego wydarzenia, gdyż walka Francuza i Polaka jest pojedynkiem wieczoru marcowej gali KSW w Radomiu.

Zanim poznamy wynik walki Parnasse vs Rutkowski, możemy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli oficjalnym sponsorze KSW. Zdaniem bukmacherów faworytem jest aktualny mistrz (1.60), jednak doświadczony Rutek z pewnością nie jest bez szans (2.35).

 

 

Wynik walki Parnasse vs Rutkowski

Wynik walki Parnasse vs Rutkowski będzie niezwykle ważny dla obu zawodników. Parnasse w przeszłości stracił już raz pas, sensacyjnie przegrywając przed czasem z Danielem Torresem. Z pewnością nie chciałby, żeby taki scenariusz powtórzył się na KSW 68. Z kolei dla Rutkowskiego walka z Francuzem jest szansą na sięgnięcie po trzeci pas w tej kategorii wagowej w Polsce. W przeszłości był bowiem mistrzem FEN i Babilon MMA.

Zobacz także - kim jest Daniel Rutkowski?

Opis walki Parnasse vs Rutkowski

Opis walki Parnasse vs Rutkowski poznamy już w sobotę. Jak może wyglądać ten pojedynek? Francuz z pewnością będzie starał się utrzymać starcie w stójce, gdzie będzie mógł wykorzystywać przewagę warunków fizycznych nad swoim rywalem. Z kolei Rutek będzie skracał dystans i najprawdopodobniej dążył do zwarcia, gdzie będzie mógł wykorzystać zapaśnicze umiejętności. Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie i już nie możemy się doczekać!

Salahdine Parnasse pokonał Daniela Rutkowskiego przez poddanie, runda 4