Pałasz vs Todev - przebieg walki

Runda I

Od kopnięcia zaczyna Pałasz. Todev na razie bez ciosów. Polak wyprowadza kolejne kopnięcia. 90 sekund za nami. Bardzo zachowawczo walczy Todev. Presję wywiera Pałasz. Zaczyna nieco więcej uderzać z kontry Todev, jednak czujny jest Polak. Ciągle nęka kopnięciami rywala Pałasz. Runda dla Polaka.

Runda II

Ponownie środek klatki zajął Pałasz. Wydaje się kontrolować jak na razie pojedynek Polak, jednak stara się teraz nieco przyspieszać Todev. Dwie minuty tej rundy za nami i dobry lewy sierpowy Todeva. Druga odsłona znacznie bardziej wyrównana.Półtorej minuty do końca i zaczyna przeważać Todev. Teraz backfistem zaatakował Bułgar i potężne rozcięcie pojawiło się na czole Pałasza. Kłopoty Polaka.

Runda III

Wydaje się, że cutman Polaka stanął na wysokości zadania, bowiem rozcięcie wygląda na zatamowane. Ponownie spróbował zaatakować backfistem Todev, jednak teraz był na to gotowy Pałasz i przyjął to na gardę. Dwie minuty za nami, obaj zawodnicy krwawią. Rozcięcie Polaka jest jednak znacznie poważniejsze. Przerywa sędzia, aby lekarz przyjrzał się rozcięciu na czole Polaka. Walka będzie kontynuowana. Dwie minuty do końca. Napiera Pałasz, jednak to Todev trafia. Minuta do końca. Końcówka należy do Todeva. Jest celniejszy i szybszy Bułgar. Koniec!

Lazar Todev pokonał Adama Pałasza przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

Kto wygrał walkę - Pałasz vs Todev

O tym, kto wygrał walkę Pałasz vs Todev na Oktagon MMA 41, przekonaliśmy się 15 kwietnia. Właśnie na ten dzień została zaplanowana bowiem gala Oktagon MMA 41.

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Pałasz vs Todev, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Go+Bet (odbierz kod promocyjny Go+Bet). Zdaniem bukmacherów reprezentant Polski jest zdecydowanym faworytem. Kurs na wygraną Adama Pałasza wynosił zaledwie 1,08, natomiast triumf jego rywala wyceniany był na 6,50.

Pałasz vs Todev wynik

Wynik walki Pałasz vs Todev stal pod znakiem zapytania i z pewnością był niezwykle istotny dla obu zawodników. Reprezentant Polski, jeśli zdoła zwyciężyć, to najprawdopodobniej w kolejnej walce stanie przed szansą na zdobycie mistrzowskiego pasa. Pałasz zajmuje bowiem drugie miejsce w rankingu wagi ciężkiej organizacji Oktagon MMA i jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu.

Todev natomiast sobotnim pojedynkiem zadebiutuje w czeskiej federacji. Swoją ostatnią walkę Bułgar stoczył na gali Brave CF 61, gdzie pokonał legitymującego się rekordem 1-0 Patricka Vespazianiego.

Warto zaznaczyć, że pojedynek Pałasz vs Todev będzie siódmym starcie na karcie walk Oktagon MMA 41.