Na gali UFC 299 w Miami swoją kolejną walkę w organizacji UFC stoczył Michał Oleksiejczuk. Polak stanął naprzeciwko Michela Pereiry. Kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Pereira?

Oleksiejczuk vs Pereira wynik

Michał Oleksiejczuk przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie. Dla Michała Oleksiejczuka była to już 13 walka w organizacji UFC. Polak wygrał trzy z czterech poprzednich starć. Brazylijczyk natomiast, przed walką z Oleksiejczukiem, miał na koncie dziewięć walk w UFC, z których wygrał siedem.

https://twitter.com/Archive_MMA/status/1766620154425672142

Oleksiejczuk vs Pereira kto wygrał?

O tym, kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Pereira, dowiedzieliśmy się w nocy z soboty na niedzielę 10 marca. Starcie to mogliśmy obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Według bukmacherów faworytem tego starcia był Pereira. Kurs na zwycięstwo Brazylijczyka wynosił 1.65. Szansa na triumf Michała Oleksiejczuka została natomiast oszacowana na 2.25.

Superbet przygotował specjalną promocję na walkę Mateusza Gamrota. ZAŁÓŻ KONTO z kodem promocyjnym TYPERVIP, wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN, a następnie zagraj pierwszy kupon za min. 2 PLN. Kupon musi być zakładem typu singiel i zawierać typ na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Rafaelem dos Anjosem. Jeśli zakład okaże się wygrany, otrzymasz freebet 300 PLN.