Oleksiejczuk vs Borralho - przebieg walki

Runda I

 

Od pierwszych sekund presję starał się narzucić Oleksiejczuk. Borralho był jednak czujny i nie dał się zaskoczyć żadnym ciosem. Od połowy rundy po Polaku było widać, że nieco zwolnił i jest nieco zmęczony. W dalszym ciągu jednak był agresywny i chciał narzucić swój styl.

 

Runda II

 

Już po 50 sekundach rundy drugiej Borralho poszedł po obalenie. Polak szybko wstał, ale Brazylijczyk był konsekwentny i udało mu się przewrócić i skontrolować Oleksiejczuka. Po krótkiej kontroli w półgardzie Borralho zaszedł za plecy Polaka i z tej pozycji dość szybko udało mu się wpiąć skuteczne duszenie zza pleców.

 

Michał Oleksiejczuk przegrał przez duszenie zza pleców w rundzie II

Kto wygrał walkę - Oleksiejczuk vs Borralho

O tym, kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Borralho na UFC, przekonaliśmy się już w nocy z 29 na 30 kwietnia. Właśnie na ten dzień została zaplanowana bowiem gala UFC, którą w pełni można typować w Superbet (odbierz kod promocyjny Superbet).

Zanim dowiedzieliśmy się, kto wygrał walkę Oleksiejczuk vs Borralho, mogliśmy wytypować ten pojedynek w firmie Superbet. Zdaniem bukmacherów w tym starciu zdecydowanym faworytem był reprezentant Brazylii. Kurs na Caio Borralho wynosił zaledwie 1,28, natomiast triumf Michała Oleksiejczuka wyceniany był aż na 3,70.

Oleksiejczuk vs Borralho wynik

Wynik walki Oleksiejczuk vs Borralho stał pod znakiem zapytania. Obaj zawodnicy w ostatnim czasie wydawali się być na fali wznoszącej. Borralho jest niepokonany w UFC, natomiast Oleksiejczuk po przegranej z Dustinem Jacoby zdecydował się przenieść do wagi średniej i w nowej dywizji zanotował dwa zwycięstwa. Ostatecznie walkę wygrał Caio Borralho przez duszenie zza pleców w rundzie drugiej.