Podczas mikołajkowego wieczoru odbyła się Influenceriada, która była transmitowana na kanale FAME MMA. Wzięli w niej udział tacy zawodnicy, jak Alan Kwieciński, Natan Marcoń, Josef Bratan, Szeliga oraz Daro Lew.

Natan Marcoń zwycięzcą Influenceriady

Teleturniej polegał na odpowiadaniu na pytania oraz składał się z kilku rund. Część zadań była w zakresie wiedzy ogólnej, a druga część obejmowała również znajomość przeszłości FAME MMA. Cała transmisja miała charakter charytatywny, a kwota zebrana podczas programu, czyli prawie 60 tysięcy złotych, została przekazana na dom dziecka.

Influenceriada była dobrą okazją na pochwalenie się wiedzą, ale także sprytem. Niestety najgorzej poradził sobie Josef Bratan, który miał delikatny problem nawet z przeliterowaniem słowa "mężczyzna". W połowie gry jego wynik wynosił nawet -10 punktów.

Zawodnicy najlepiej poradzili sobie w kategorii związanej z federacją, gdzie większość pytań polegała na dokończeniu sytuacji puszczonej na filmiku. Jeśli chodzi o wiedzę ogólną, tutaj było już znacznie gorzej. Jedynie Natan Marcoń dobrze odpowiedział na takie pytania, jak "Jaka jest stolica USA?" czy "Ile trwała wojna stuletnia?". Miejmy nadzieję, że zawodnicy poradzą sobie lepiej na sobotniej gali niż podczas teleturnieju.

Co ciekawe, najlepiej wypadł właśnie Natan Marcoń. Skończył on grę z 170 punktami, a zaraz za nim był Szeliga z 120 punktami na koncie. Ostatnie miejsce zajął Josef Bratan razem z Daro Lwem, oboje mieli równe 0 punktów. Warto podkreślić, że w trakcie turnieju punkty dało się również stracić, a nie tylko zyskać.

Dla tych, którym program się spodobał mamy dobrą informację - prowadzący potwierdził, że odbędzie się następna edycja. Jednak na ten moment nie została podana żadna konkretna data.