FAME MMA w ostatnim czasie nie zawodzi swoich odbiorców! Kolejna świetna akcja, która ma pozytywny wpływ społeczny. Poznajcie Influenceriadę, czyli charytatywny teleturniej spod ręki największej organizacji w Polsce.

Influenceriada - na czym polega i kto bierze udział

Największe gwiazdy polskiego internetu już dziś (6 grudnia) o 20:00 na kanale YouTube FAME MMA odpowiedzą na skomplikowane pytania z wiedzy ogólnej oraz wykażą się swoją znajomością sportu. Co więcej, zostaną poddani wielu pułapkom logicznego myślenia, w których na pewno będą o włos od skompromitowania się na wizji.

Największym plusem jest to, że Influenceriada to wydarzenie charytatywne! Dwie potężne firmy (GBS i FAME MMA) wkładają do puli łącznie aż 50 tysięcy złotych. Rywalizować o nie będą uczestnicy dwóch drużyn biorących udział w teleturnieju.

To nie wszystko, w akcję zaangażowani będą również widzowie. Dotacje na transmisji live zostaną zsumowane i dodane do końcowej kwoty przeznaczonej dla domu dziecka wyznaczonego przez zwycięzcę. Główni bohaterzy dzisiejszego wydarzenia to: Piotr Szeliga, Natan Marcoń, Josef Bratan, Daro Lew oraz Alan Kwieciński!