Już dziś, 11 listopada, odbędzie się gala KSW 88! Na nadchodzącym wydarzeniu dojdzie do 10 starć. Całą galę zwieńczy konfrontacja pomiędzy Danielem Rutkowskim a Patrykiem Kaczmarczykiem, jednak na karcie walk KSW 88 znajdują się również inne ciekawe starcia. Jakie są najlepsze typy na KSW 88?

KSW 88 kursy

Gala KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu. Przed tym wydarzeniem warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim. Przez długi czas największym faworytem na karcie walk był Daniel Rutkowskim. To jednak zmieniło się, gdy dzień przed galą okazało się, że nie dojdzie do walki Jembiev vs Tarchila. Francuz nie zrobił bowiem walki i ostatecznie zawalczy z Fabiaem Łuczakiem, natomiast Tarchila z Vladyslavem Falbiychukem.

To sprawiło, że największymi faworytami na KSW 88 są właśnie Jembiev i Tarchila.

KSW 88 typy

Typy na KSW 88 mogą być niezwykle interesujące. Na sobotniej gali dojdzie do dziesięciu walk, a więc jest z czego wybierać. W naszym typowaniu zdecydowaliśmy się wybrać trzy zdarzenia, które dają łączny kurs 3.33. Sprawdź typy na KSW 88!

Jacek Gać (2-0) vs Michał Gniady (1-0)

Już w pierwszym pojedynku gali KSW 88 widzimy dość zdecydowanego faworyta. W walce otwarcia stawiamy na Jacka Gacia. Gać znakomicie pokazał się w dwóch pierwszych zawodowych walkach. Początkowo miał zmierzyć się ze znacznie bardziej doświadczonym Jivko Stoimenovem, jednak ten wypadł z pojedynku powodu kontuzji. Gniady wskoczył na zastępstwo zatem należy mieć na uwadze, że nie jest on po pełnym okresie przygotowawczym i może być nieco gorzej przygotowany niż Gać.

TYP: Jacek Gać
KURS: 1.45

Anita Bekus (7-3) vs Maria Silva (9-1)

W walce Anity Bekus z Marią Silvą powinniśmy zobaczyć różnicę klas. Brazylijka otarła się o UFC przegrywając na gali Dana White's Contender Series. W ostatniej walce z Sofiią Bagishvili udowodniła, że jest znakomitą i kompletną zawodniczką. Polka natomiast nieco ponad rok temu z tą samą Bagishvili zdecydowanie przegrała kończąc pojedynek ze złamaną ręką.

TYP: Maria Silva
KURS: 1.35

Albert Odzimkowski (13-7) vs Jorge Bueno (10-3)

Dla Alberta Odzimkowski walka na KSW 88 może okazać się kluczowa dla jego przyszłości. Jorge Bueno powinien być jednak rywalem, z którym Polak sobie poradzi. Brazylijczyk wygrał dwie ostatnie walki, jednak ze znacznie niżej notowanymi rywalami, a dodatkowo zdecydował się on na walkę na KSW 88 w ostatniej chwili zastępując Nemanję Nikolica. Odzimkowski jest po pełnym okresie przygotowawczym, a w ostatniej walce na gali Cave MMA 3 pokazał się z bardzo dobrej strony.

TYP: Albert Odzimkowski
KURS: 1.70

ksw 88 kupon

KSW 88 zakłady - gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na KSW 88 są dostępne w Superbet. Superbet to legalny bukmacher, który regularnie wystawia kursy na kolejne wydarzenia organizowane przez KSW. Warto wykorzystać również kod promocyjny KSW.

Zakłady na KSW 88 znajdziemy na oficjalnej stronie Superbet lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> KSW.

ksw 88 baner

Bukmacher Superbet przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 88. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając również o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz cashback do 3500 PLN, bonus od 1. wpłaty 100% do 200 PLN, freebet 34 PLN za pierwszy depozyt oraz freebet 20 PLN w aplikacji mobilnej!