KSW 66 - czas na pierwszą galę KSW w 2022 roku. Kto zawalczy na kolejnym wydarzeniu spod szyldu największej sportowej organizacji MMA w naszym kraju?

Data gali15 stycznia
Miejsce galiNetto Arena Szczecin
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiMarian Ziółkowski

Kiedy KSW 66?

To, kiedy KSW 66 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji gali KSW 65. Termin KSW 66 to 15 stycznia 2022 roku, więc będzie to pierwsza gala KSW po nowym roku.

Gdzie KSW 66?

Również to, gdzie KSW 66 się odbędzie, stało się jasne przy okazji wcześniejszej gali. Lokalizacja KSW 66 to Szczecin i tamtejsza Netto Arena.

KSW 66 PPV, transmisja KSW 66

Transmisja KSW 66, czyli KSW w Viaplay ciąg dalszy. Przypomnijmy - pod koniec 2021 roku KSW odeszło z Polsatu i nawiązało współpracę z nową platformą na polskim rynku. Żeby obejrzeć KSW z legalnego źródła, nie trzeba wykupować PPV, a wystarczy dostęp właśnie do Viaplay.

Zobacz także - jak oglądać KSW w Viaplay?

KSW 66 bilety

KSW 66 bilety są dostępne w sprzedaży. Najtańsze wejściówki na szczecińską arenę kosztują 90 złotych.

KSW 66 ważenie

KSW 66 ważenie odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, ile ważą zawodnicy i czy między innymi bohaterowie walk mistrzowskich zmieścili się w wymaganych limitach wagowych.

Kto na KSW 66?

Kto zawalczy na KSW 66? Kibiców przede wszystkim interesuje walka wieczoru, w której o pas mistrzowski zmierzą się Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski. Stawką ich pojedynku będzie trofeum w kategorii lekkiej, którego posiadaczem jest zawodnik z Warszawy.

Nie będzie to jedyna walka mistrzowska na KSW 66. Pasa wagi półciężkiej będzie bronił Tomasz Narkun, wieloletni mistrz w tej dywizji.

Walki KSW 66

Walki na KSW 66 to jednak nie tylko pojedynki mistrzowskie. Do KSW, po krótkiej nieobecności, wraca legenda tej organizacji, czyli Michał Materla. W rodzinnym Szczecinie zawalczy też między innymi wypożyczony z FEN Wojciech Janusz.

Zawodnicy KSW 66

Zawodnicy na KSW 66 to w dużej mierze przedstawiciele Szczecina i okolic. KSW zbudowało kartę walk w ten sposób, żeby lokalni kibice ruszyli do hali w celu wspierania swoich ulubieńców. Zawodnicy KSW 66 z pewnością zrobią wszystko, żeby wygrać przed swoją publicznością, dzięki czemu dadzą sobie przepustkę do kolejnych występów w największej polskiej organizacji, jeśli chodzi o sportowe walki MMA.

 

 

Bukmacher KSW 66

Oficjalnym sponsorem federacji KSW jest firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna). Premierowo kursy na pojedynki KSW 66 można więc było znaleźć właśnie u tego bukmachera. Nie jest to jednak jedyna firma, która wystawia kursy na gale KSW - tę z numerem 66 można obstawiać tak naprawdę u wszystkich legalnych polskich bukmacherów.

Zobacz także – jak działa aplikacja Fortuna?

Kursy KSW 66

Kursy KSW 66, czyli kto jest faworytem, a kto underdogiem? W walce wieczoru bukmacherzy większe szanse na triumf dają aktualnemu mistrzowi, czyli Marianowi Ziółkowskiemu. Faworytem swojego pojedynku jest kolejny z aktualnych mistrzów, czyli Tomasz Narkun.

Typy KSW 66

Typy na KSW 66 można więc zawierać u dowolnego, legalnego bukmachera w naszym kraju. Oprócz klasycznych zakładów na to, kto wygra walkę, bukmacherzy przygotowują kursy na tego typu wydarzenia, jak to, kiedy skończy się walka, przy pomocy jakiej techniki wygra dany zawodnik czy to, czy pojedynek zakończy się na przykład w ciągu 60 sekund. Do wyboru, do koloru!

Karta walk KSW 66

Karta walk KSW 66 zawiera między innymi dwa mistrzowskie pojedynki - o pasy w kategorii półciężkiej i lekkiej.

Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski - o pas w wadze lekkiej
Tomasz Narkun vs Ibrahim Czuzhigajew - o pas w wadze półciężkiej
Michał Materla vs Jason Radcliffe
Tomasz Romanowski vs Krystian Kaszubowski
Gracjan Szadziński vs Francesco Moricca
Wojciech Janusz vs Przemysław Dzwoniarek
Łukasz Rajewski vs Donovan Desmae
Kacper Koziorzębski vs Hubert Szymajda
Patryk Surdyn vs David Martinik


Jaki jest termin KSW 66?
Gala KSW 66 odbędzie się 15 stycznia 2022 roku.
Kto zawalczy na KSW 66?
Na KSW 66 wystąpią między innymi Marian Ziółkowski, Michał Materla czy Tomasz Narkun.