Gala KSW 63 będzie kolejnym wydarzeniem spod szyldu największej organizacji MMA w Polsce. Choć mówimy o polskiej federacji, długo zanosiło się na to, że gala odbędzie się poza granicami naszego kraju. Czy faktycznie tak się stanie? Co wiadomo o KSW 63?

Data gali4 września
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiRoberto Soldić

Kiedy KSW 63?

O tym, kiedy KSW 63 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji gali KSW 62. Tradycją jest, że KSW ogłasza na danej gali pierwsze szczegóły odnośnie kolejnego wydarzenia. Tym razem były to jednak wyjątkowo ubogie informacje. Poznaliśmy bowiem tylko jedną walkę, a to, kiedy KSW 63 zostanie zorganizowane, zostało przedstawione bardzo ogólnie – we wrześniu 2021 roku.

Kilka tygodni później KSW ogłosiło, że będzie to czwarty dzień września.

Gdzie KSW 63?

Gdzie KSW 63? Przez długi czas wydawało się, że lokalizacja KSW 63 będzie zagraniczna, a konkretniej - Chorwacja. Jak się jednak okazało, nic z tego nie wyszło KSW 63 odbędzie się w warszawskim studiu telewizyjnym.

KSW 63 bilety

W związku z tym, że KSW 63 będzie galą studyjną, trudno oszacować, ile biletów na galę będzie dostępnych w sprzedaży. Organizacja ogłosiła sprzedaż limitowanej liczby wejściówek, więc jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć z bliska poczynania Roberto Soldicia i spółki, musi się pospieszyć.

Wiadomo natomiast, że KSW 63 odbędzie się w systemie PPV, więc każdy będzie mógł zakupić "wirtualną wejściówkę" w postaci dostępu do transmisji KSW.

Kto na KSW 63?

Kto na KSW 63? Poznaliśmy już wszystkie nazwiska, które zostały zestawione - w tym te, które zawalczą ze sobą w walce mistrzowskiej o pas kategorii półśredniej. Mistrz Roberto Soldić zmierzy się w main evencie z Patrikiem Kinclem, pretendentem do tytułu. Do walki Soldić vs Kincl miało już dojść w przeszłości, jednak Czech musiał się z niej wycofać z powodu kontuzji. Od tamtej pory obaj są na zwycięskiej fali, więc zestawienie ich w pojedynku o pas wydaje się naturalnym ruchem.

Do klatki, po pierwszej porażce w KSW, wraca też Antun Racić. Jego rywalem będzie Jakub Wikłacz.

Typy KSW 63

Typy na KSW 63 – czy są już dostępne? Tak, do gry dostępne są dotychczas ogłoszone pojedynki, w tym między innymi starcie Soldić vs Kincl. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Chorwat, na którego kurs wynosi około 1.35. Z kolei wygrana pretendenta, który ma za sobą między innymi wygraną z Tomaszem Drwalem, została oszacowana na kurs 3.20.

Zobacz także - typy na KSW.

Bukmacher na KSW 63

Bukmacher na KSW 63, czyli zakłady bukmacherskie Fortuna. Jest to oficjalny sponsor gal KSW od dłuższego czasu, który jako pierwszy wystawia kursy na gale. Nie inaczej jest w przypadku kursy KSW 63 – przeliczniki na walkę wieczoru są już dostępne właśnie u bukmachera Fortuna.

 

Walki KSW 63

Walki KSW 63, czyli kto oprócz Soldicia i Kincla? Na ten temat wiadomo już wszystko. Z racji tego, że gala planowana jest na wrzesień, ostatnie konkrety, jeśli chodzi o walki KSW 63, poznaliśmy w połowie sierpnia. Podczas KSW 63 zobaczymy między innymi dwa pojedynki kobiet.

Karta walk KSW 63


Jaki jest termin gali KSW 63?
Gala KSW 63 zaplanowana jest na wrzesień 2021 roku. Jaka jest walka wieczoru KSW 63? Zawalczą w niej Roberto Soldić i Patrik Kincl o mistrzowski pas.