Już 7 października 2023 roku odbędzie się już drugi event MOVE Federation. Na ten moment ogłoszono dwóch kapitanów, z których jednym jest Jarosław "Pasha Biceps" Jarząbkowski. Prowadzącym drugiej z drużyn jest nie kto inny jak inny twórca internetowy Jakub "Japczan" Piotrowicz. Z racji niedawnego ogłoszenia powrotu wydarzenia ogłaszane są nazwiska zawodników. Jednym z nich jest Krzy Krzysztof.

Krzy Krzysztof w Move Federation 2 - W jakich barwach zagra?

Jak wiadomo, Move Federation 2, to wydarzenie, podczas którego znani i lubiani twórcy internetowi oraz celebryci mierzą się na boisku piłkarskim o kształcie elipsy. Jest rodzaj wydarzenia, który przypomina nieco gale typu freak fight, jednak tym razem nie mamy akcji w oktagonie, a na murawie. Do jednej z drużyn dołączył właśnie Krzysztof "Krzy Krzysztof" Kondracki, czyli najpopularniejszy polski hypeman.

Mężczyzna od lat współpracuje z raperem Quebonafide, a w realnym życiu panowie się przyjaźnią. Teraz jednak Krzysztof pracuje nad solowym materiałem, a jeden z jego utworów już odniósł sukces. Poza miłością do muzyki rapowej pasjonuje się piłką nożną, więc Move Federation 2 jest dla niego idealnym wydarzeniem. W której drużynie się zaprezentuje?

Okazuje się, że Kondracki pojawi się w EMERITOS BANDITOS, czyli zespole Pashy. W tym przypadku teoria o zbieraniu w tej drużynie najpopularniejszych twórców sprzed kilku lat się sprawdza. Co na to Japczan? O tym przekonamy się zapewne w najbliższych dniach.