Typy na walkę Krycha vs Szewcu na FAME MMA 12, czyli dla wielu najbardziej niespodziewane kursy na całej karcie walk. Dlaczego faworytem jest zawodnik, który do tej pory nie wygrał walki w FAME MMA?

Zakłady bukmacherskie Krycha vs Szewcu na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Krycha vs Szewcu można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do walki, do której miało dojść już wcześniej, ale z powodu kontuzji została najpierw odwołana, a jak się okazało – przełożona.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

 

 

Kursy Krycha vs Szewcu na FAME MMA 12

Kursy na walkę Krycha vs Szewcu, czyli... faworytem jest Szewcu, mający rekord 0-2, a nie Krycha, jeden z najbardziej doświadczonych i legitymujący się czołowym rekordem w całym FAME MMA. Dla wielu to ogromne zaskoczenie, gdyż Krycha startuje regularnie i wygrywa, a Szewcu przegrał dwa dotychczasowe pojedynki. Wygląda na to, że bukmacherzy wątpią w klasę przeciwników Krychy i choć wygrywa, uważają że cenniejsze były porażki Szewca z lepszymi zawodnikami.

Zobacz także – jak działa aplikacja Betclic?

Typy na Krycha vs Szewcu na FAME MMA 12

Naszym zdaniem walka Krycha vs Szewcu potrwa na pełnym dystansie. Szewcu nie będzie ryzykował, gdyż trzecia porażka w FAME MMA w jego przypadku niemal na pewno będzie oznaczała pożegnanie się z organizacją. Z kolei Krycha nie dysponuje mocnym ciosem czy wyszukanymi technikami w parterze, którymi mógłby poddać swojego rywala. O werdykcie zadecydują sędziowie i w taki typ wchodzimy.

Nasz typ – walka Krycha vs Szewcu potrwa cały dystans, kurs 1.45