Przyszła pora na pierwszą całkowicie polską walkę na sierpniowej edycji KSW! Michał Pietrzak zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem. Kursy były w miarę podobne, pomimo że ostatnie pojedynki Michała nie poszły mu najlepiej. Natomiast Krakowiak po dzisiejszym wieczorze na koncie ma już cztery wygrane walki.

Krakowiak pokonuje Pietrzaka przez niejednogłośną decyzję sędziów

Obaj zawodnicy od początku byli aktywni. Pietrzak starał się wywierać presję. Więcej ciosów do tej pory wyprowadzał jednak Krakowiak. Pietrzak klinczował, docisnął rywala do siatki i zadał mu masę ciosów. Michał bardzo dobrze skontrolował ten pojedynek. Runda zdecydowanie skończyła się na jego korzyść.

W kolejnej odsłonie to Krakowiak skutecznie obalał. Pietrzak kręcił się, próbując uciec z tej pozycji. Było blisko, Marcin jednak złapał go w ostatniej chwili i wciąż trzymał rywala w parterze. Michałowi udało się wstać i tym razem to on powalił przeciwnika! Krakowiak szybko wrócił na nogi, trafiając po chwili Pietrzaka tak mocnym ciosem, że aż się zachwiał. Druga runda zakończyła się kliczem Michała.

Cios za cios, jednak obaj dobrze unikali uderzeń - tak zaczęła się ostatnia odsłona walki. Pietrzak pierwszy ruszył po obalenie, ale rywal dobrze się wybronił. Walka przeszła do klinczu, Michał docisnął Krakowiaka do siatki. Połowa rundy minęła, lecz nie wydarzyło się zbyt wiele. Pietrzak trafił kolanem w klinczu, a następnie ponownie w stójce - dobra końcówka w wykonaniu zawodnika. Nagle Krakowiak trafił, przeciwnik padł! Ależ końcówka!

Ostatnie uderzenie zdecydowanie pomogło Marcinowi. Tym sposobem Krakowiak pokonał Michała Pietrzaka przez niejednogłośną decyzję sędziów!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.