W najbliższych dniach będziemy świadkami rozgrywek w ramach topowych lig Europy. W tym roku pożegnaliśmy już puchary europejskie, ale nie oznacza to, że rozgrywki piłkarskie czeka przerwa. Wręcz przeciwnie – w ramach wspomnianych spotkań m.in. Sevilla zmierzy się z Realem Sociedad, a Juventus podejmie Veronę. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Fuksiarz oferuje freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji?

Kowal Kuponów – do 100 pln freebetu

Starcie Manchesteru United z Aston Villą zapowiada się naprawdę ekscytująco. Obie drużyny zmierzyły się w niedzielne popołudnie w ramach Premier League i górą byli piłkarze z Birmingham. W najbliższy czwartek Czerwone Diabły będą miały świetną okazję do rewanżu, gdyż podejmą The Villans w EFL Cup. Bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Fuksiarz

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 08.11-10.11.2022 dokonać depozytu min. 50 pln i grać kupony za stawkę wynosząca przynajmniej 20 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 3.00. Za 2-3 wygrane kupony, gracz otrzyma 20 pln freebetu. W przypadku 4-5 wygranych kuponów freebet wyniesie 40 pln, 6-7 wygranych kuponów 60 pln, 8-9 wygranych kuponów 80 pln. Gdy gracz wygra 10 lub więcej kuponów, freebet wyniesie 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia w ciągu 72h od przyznania.