W najbliższych dniach będziemy świadkami rozgrywek w ramach pucharów europejskich. Pierwszym finalistą tegorocznej edycji Ligi Mistrzów został Inter. Dziś do tego grona może dołączyć Real Madryt lub Manchester City. Początek starcia już o 21:00. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher Fuksiarz oferuje freebet do 100 pln w związku z trwającymi rozgrywkami. Jak skorzystać z promocji?

Kowal Kuponów - do 100 pln freebetu

Czwartkowe starcie Sevilli z Juventusem zapowiada się naprawdę ekscytująco. Obie drużyny w pierwszym meczu podzieliły się punktami. Ponadto w najbliższy czwartek Bayer Leverkusen podejmie AS Romę, a West Ham zagra na wyjeździe z AZ Alkmaar. Bukmacher Fuksiarz przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet do 100 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Fuksiarz.

Do bonusu należy dołączyć manualnie, poprzez kliknięcie przycisku „Dołącz” na stronie promocji. W celu skorzystania z freebetu do 100 pln należy w dniach 16.05-21.05.2023 dokonać depozytu min. 50 pln i grać kupony za stawkę wynosząca przynajmniej 20 pln z salda głównego. Musi to być kupon typu AKO (min. 2 zdarzenia), a minimalny kurs kuponu musi wynieść 3.00. Za 2 wygrane kupony, gracz otrzyma 20 pln freebetu. W przypadku 4 wygranych kuponów freebet wyniesie 40 pln, 6 wygranych kuponów 60 pln, 8 wygranych kuponów 80 pln. Gdy gracz wygra 10 lub więcej kuponów, freebet wyniesie 100 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z kursem min. 1.40 pojedynczego zdarzenia w ciągu 72h od przyznania. Bonusy nie kumulują się.