Pierwsza para programu FACE2FACE przed FAME MMA 20 (Kosecki i Tuszol) nie przyniosła dymów. Nie mniej pod koniec rozmowy temat zszedł na Natana Marconia. Kosecki przyznał, że wygwizdał Marconia na ostatniej gali, ze względu na jego zachowanie.

Marcoń prowokuje Koseckiego - czy ich konflikt skończy się w oktagonie?

Do dzisiejszego programu konflikt pomiędzy Marconiem a Koseckim istniał wyłącznie w mediach społecznościowych. Jedyną interakcją było wygwizdanie Marconia przez Koseckiego na ostatniej gali federacji Fame. W trakcie dzisiejszego programu doszło do pierwszej konfrontacji pomiędzy prowokującego wszystkich Marconiem a synem legendy polskiej piłki nożnej.

Marcoń zwyzywał Koseckiego już podczas FACE2FACE’a z Szeligą. Reakcja Koseckiego nie była widoczna przed kamerą, jednak słychać było, że ewidentnie ochrona musiała reagować, aby Kosecki nie podbiegł do Marconia. Spowodowane było to wulgarną wiązanką Marconia, która skierowana była nie tylko do młodego Koseckiego, ale także do jego ojca. Konflikt pomiędzy Marconiem a Koseckim ma duży potencjał, aby zakończyć się w oktagonie.