W ostatnim czasie informowaliśmy, że kanał YouTube Prime MMA został zablokowany. Z tej racji pojawiały się problemy dotyczące transmitowania konferencji oraz darmowych pojedynków w trakcie sobotniego wydarzenia. Kryzys jednak zażegnano.

Kanał YouTube Prime MMA odblokowany!

Przez kilka ostatnich dni pojawiały się pogłoski dotyczące zablokowania kanału Prime MMA na platformie YouTube. Rzeczywiście doszło do tego 9 stycznia za sprawą filmiku dodanego dzień wcześniej, który naruszał zasady społeczności. Z tej racji kanał poddany został karze w postaci bana trwającego 7 dni. W rezultacie program Zadyma odbył się tego dnia na stronie internetowej organizacji.

Dziś jednak Prime poinformowało, że kryzys udało się zażegnać. Federacja na swoim twitterowym profilu ogłosiła, że powraca na YouTube, więc będziemy mogli oglądać kolejny program przed sobotnią galą. Sprawdźcie, o której jest druga konferencja Prime MMA 7.

Już w sobotni wieczór 13 stycznia 2024 roku będziemy mieli okazję obejrzeć kolejną galę organizacji. Karta walk Prime MMA 7 jest już dostępna, a dostępne pojedynki zapowiadają się ciekawie. Dzięki powrotowi kanału na YouTube dostaniemy dostęp do darmowych starć na początku wydarzenia.