Podejrzenia społeczności freak fightów potwierdziły się - oficjalny kanał YouTube Prime MMA został zablokowany. Okazuje się, że powodem bana, jest film przesłany na kanał dzień wcześniej. Co dalej z galą, która zaplanowana jest na najbliższą sobotę?

Kanał YouTube Prime MMA zablokowany na 7 dni - Znamy powód

Gala Prime MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się jednak, że federacja sama wpadła w sidła, które niefortunnie na siebie zastawiła. Na kanał YouTube Prime MMA 8 stycznia dodano filmik, który naruszał wytyczne społeczności.

Społeczność freak fightów już wczoraj twierdziła, że kanał Prime MMA może otrzymać bana, co stanie się ogromną przeszkodą przed nadchodzącą galą. Chodzi o filmik przedstawiający pojedynek pomiędzy Bagietą a Olejnikiem.

Ban na kanał oznacza 7-dniowe zamknięcie kanału tuż przed najważniejszymi momentami dla gali. Co więcej, to właśnie dzisiaj miał odbyć się program Zadyma, w którym wystąpić mieli uczestnicy Igrzysk Gladiatorów, czyli pierwszego pojedynku-turnieju na gali Prime MMA 7. Według informacji z oficjalnego kanału na X federacji, Zadyma odbędzie się na stronie PRIMEMMA.TV.

To wyjątkowo niefortunna sytuacja, ponieważ YouTube zbierał największe wyświetlenia wydarzeń organizowanych przez Prime MMA 7. Ban na ten kanał oznacza, że jutrzejsza II konferencja przed galą Prime MMA 7 także odbędzie się na stronie federacji.