Wczoraj późnym wieczorem ukazał się kolejny odcinek z serii: Damsko - Męsko o Freakach gdzie Artur Przybysz i dziennikarka MMA.pl - Kasia Kubak podsumowali ostatnie wydarzenia, które wydarzyły się w świecie freak-fightów w minionym tygodniu. Podczas tej prawie 22-minutowej rozmowy pojawił się wątek organizacji Fame MMA.

Nowe wieści przed galą FAME

Według informacji, do jakich dotarli dziennikarze freak-fightów pojawiły się kolejne nowe wiadomości na temat gali Fame Friday Arena 3, która na początku miała się odbyć 17 listopada, a potem pojawiła się nieoficjalnie data 7 grudnia. Jednak jak okazuje, żaden z terminów jest nieprawidłowy i prawdopodobnie wspomniane wydarzenie nie odbędzie się w piątek, tylko w sobotę 8 grudnia. Już w ciągu najbliższych dni organizacja FAME ma ogłosić pierwsze ogłoszenia, związane z galą Fame Friday Arena 3 więc poznamy ostatecznie czy te wieści okażą się prawdziwe.

Wiadomo już, że na tym wydarzeniu ma zawalczyć zawodnik z Irlandii Północnej - Norman Parke, który po 1,5 roku przerwy wraca do Fame MMA. Jego przeciwnikiem ma być, jak twierdzi Artur Przybysz zawodowy sportowiec. Czy będzie to Michał Pasternak, którego Stormin ostatnio zaczepiał bardzo mocno na Instagramie? Zobaczymy już niebawem.

Samo zmienienie terminów gali przez federację Fame MMA spowodowało, również że Prime Show MMA musiała swoje kolejne wydarzenie przełożyć na początek roku. I w sumie to jest dobra decyzja, ponieważ w tym roku co miesiąc jest jakieś kolejna gala freak-fightowa i pewnie większości ludzi, którzy to oglądają, mają już przesyt tego wszystkiego, tych konferencji, programów z zawodnikami itd.

Wielce prawdopodobnie, że Fame MMA ruszy z kampanią informacyjną już w następnym tygodniu od razu po gali Clout MMA 2, która odbędzie się już jutro w Orlen Arena Płock.