Twórca internetowy, youtuber, aktor-amator, coach. Yoczook nie chce dać się zaszufladkować i podejmuje następne wyzwanie na swojej życiowej drodze. 28 sierpnia 2021 wejdzie do klatki MMA podczas premierowej gali High League i zmierzy się w niekonwencjonalnej formule pojedynku 1 vs 1 vs 1. Kim jest Yoczook i co przyniosło mu popularność?

Kto to Yoczook?

Pod tym tym pseudonimem kryje się Łukasz Walaszek. Nazwisko Yoczooka rozpoznawalne jest wśród internetowej społeczności dzięki postaci Bartosza Walaszka, twórcy takich seriali jak „Kapitan Bomba” czy „Blok Ekipa”, jednak panowie nie są ze sobą spokrewnieni. Yoczook swoją działalność w internecie rozpoczął w 2013 roku, mając zaledwie 15 lat. Momentem zwrotnym w jego twórczości było stworzenie na swoim youtubowym kanale serii „BEKA Z”, dzięki czemu stał się z miejsca jedną z czołowych postaci polskiej sceny YouTube commentary. Z biegiem czasu kariera youtubowa Yoczooka wyhamowała. Wraz ze spadkiem popularności przestał tworzyć nowe filmy, okazjonalnie pojawiając się tylko w serialu „Szkoła” na TVN. Yoczook porzucił karierę youtubera, skupiając się na influencer marketingu. Zaczął pojawiać się na eventach oraz prowadzić kursy, gdzie edukuje młode osoby na temat tego, jak zarządzać swoim wizerunkiem jako marką własną i podpowiada, jak rozwinąć swoje cechy interpersonalne.

Yoczook – wiek, waga, wzrost

Z informacji dostępnych w internecie łatwo można się dowiedzieć, że dokładna data urodzenia Yoczooka to 11.09.1998. Na jednym z facebookowych fanpejdży można znaleźć informacje, że w 2016 roku mierzył on niespełna 186 cm i ważył 76 kg. Porównując zdjęcia z tamtego okresu z fotografiami z 2021, można wywnioskować, że Yoczook dysponuje porównywalnymi warunkami fizycznymi jak wtedy.

Yoczook – walka

Yoczook nigdy nie miał okazji zmierzyć się w oficjalnym pojedynku sztuk walki. 28 sierpnia 2021 dojdzie do jego debiutu. Na gali federacji High League, której główną twarzą jest Malik Montana zmierzy się on w pojedynku, którego formuła nigdy wcześniej nie została zaprezentowana na żadnej dużej gali MMA w Polsce.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali High League.

Yoczook – High League

Łukasz “Lukas TV” Wdowiak oraz Sebastian “Bunio” Szabunio - to dwaj przeciwnicy, z którymi Yoczook zmierzy się jednocześnie podczas walki w klatce. Co ciekawe, nie będzie to formuła 2 vs 1, lecz 1 vs 1 vs 1 gdzie każdy z oponentów będzie walczyć o jak najlepszy wynik na swoje konto. Pojedynek jest niezwykle interesujący ze względu na mnogość scenariuszy, które mogą się rozegrać w trakcie jego trwania. Czy dwóch rywali dogada się między sobą, kładąc jednego z nich najpierw na deski, a następnie rozgrywając pojedynek między sobą? A może będzie to wyglądało jak klasyczna bijatyka pod remizą? O tym dowiemy się 28 sierpnia.

Yoczook – MMA

Dla Yoczooka będzie to debiut w tej formule. Walka odbędzie się na zasadach MMA, choć wielu ekspertów oraz obserwatorów twierdzi, że ze wszechstylową walką wręcz ten „pokaz” będzie miał niewiele wspólnego.

Yoczook – Instagram

Łukasz Walaszek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie na swoim instagramowym profilu. Posiada on blisko 300 tysięcy obserwatorów i regularnie zamieszcza zdjęcia.


Jak nazywa się Yoczook?
Imię i nazwisko mężczyzny to Łukasz Walaszek.
Ile lat ma Yoczook?
Zawodnik High League urodził się w 1998 roku.