Wikulenta to dziewczyna, która wystąpiła w jedynej walce kobiet na gali Bita Śmietanka 2. Sprawdź kim jest Wikulenta i co o niej wiadomo!

Kim jest Wikulenta?

Kto to Wikulenta? Kim jest Wikulenta? Wikulenta to początkująca influencerka, która działa głównie na Instagramie. Szansę na większy rozgłos zdobyła 16 grudnia, bowiem zawalczyła wtedy na gali Bita Śmietanka 2.

Wikulenta imię i nazwisko

Jak nazywa się Wikulenta? Imię i nazwisko uczestniczki Bitej Śmietanki 2 brzmi Wiktoria Natanek.

Wikulenta wiek

Ile ma lat Wikulenta? Na ten moment nie wiadomo kiedy urodziła się Wikulenta. Obserwując jednak jej media społecznościowe, można stwierdzić, że niedawno skończyła szkołę i aktualnie jest na studiach. Wikulenta ma zatem 19 lub 20 lat.

Wikulenta wzrost

Wzrost Wikulenty nie jest znana.

Wikulenta waga

Aktualnie dokładna waga Wikulenty nie jest znana. Jest ona jednak niezwykle drobą dziewczyną i patrząc jednak na jej posturę, można oszacować, że waży między 45 a 50 kilogramów.

Wikulenta Bita Śmietanka

Wikulenta zawalczyła na gali Bita Śmietanka 2, natomiast jej rywalką była Zuzanna “Meesyka” Komorowska. Warto również dodać, że gala odbyła się 16 grudnia 2023 roku. Walkę Wikulenta vs Meesyka wygrałą Meesyka przez decyzję.

Wikulenta Instagram

Wikulenta Instagram prowadzi pod nazwą @wikulenta. Do tej pory na swoim koncie zgromadziła ponad 85 tysięcy obserwujących.


Jak nazywa się Wikulenta?
Wikulenta w rzeczywistości nazywa się Wiktoria Natanek.
Z kim Wikulenta zawalczyła na Bita Śmietanka 2?
Podczas gali Bita Śmietanka 2 Wikulenta zmierzyła się z Zuzanną “Meesyką” Komorowską.